Červen 2010

Oh, how beautiful are theese flowers ! xD

24. června 2010 v 18:08 | DORIZ
doriz-nettie-graphic.blog.cz
MNo! Posledně co jsem se zde ozvala bylo: 11 červa. Já vím jsem děsná :( kašlu tady na to jak se dá :(! Ale nějak jsem teď nestíhala !Takže trošku diary...! Jo a mimochodem nevšímjete si toho nádpisu! nenapadlo mě nic lepšího xD!!

5. června - školní akce
   → mno toho pátého jsme měly s Nettie čkolní akci - radovánky! naše poslední :(. No docela to šlo, ale musím přiznat že něco spešl to rozhodně nebylo :( myslela jsem že to bude lepší, ale zase jsem ráda že jsem mohla být s přáteli a tak :)


15 června - školní výlet
   → to jsme zase jely s Nettie na školní výlet - do Polska do Osvětimi! Určitě jste o tomhle místě slyšeli. Tam jsme se měli fajn :)! Kámoška vzala kytaru tak jsme celou dobu tam prozpívali :)! No jinak ten koncentrační tábor byl dost drsnej, bylo to pro mě docela nechutný, ale jsem ráda že jsem tam byla ;)! Takže ten den se povedl :)


23 června - školní akce (večírek na rozloučenou)
   → včera jsme měli my 9 společně se všemi učiteli akci! Rozlučák! No nejdřív jsme měli oběd, pak jsme dostali dárky, pak jsme pro učitely a rodiče zahráli nějaký to představení a pak jsme měli zábavičku! xD pařili jsme skoro do 9! včerejši den se také podařil :) sice mě dneska maximálně bolí celý člověk, ale stálo to zato! :)


Takže tolik! Zase někdy ♥ paDoriz

When you find a new world...

11. června 2010 v 17:28 | Doriz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Ani nevím kdy jsem tyto avatary udělala, a taky any nevím kdy jsem zde posledně psala :(! Ale nějak nemám čas, to je jedna věc, nějak nemám nápady, a nějak se mi nechce :(! Je to semnou hrůza! Ale lidičky vydržte ještě 2 týdny, pak jsou prázdniny a vše bude vypadat jinak :)! Na ty avatary se ani nedívejte! Hnus, hnus a hnus! Tak pá, jdu se dál ven vařit! :)


Doriz

So what ?

1. června 2010 v 20:05 | Nettie
Dneska nebudu moc rozpitvávat moje zážitky z dneška a tak protože moc nemám náladu na deník. Přejdu hned k vrcholnému dílu mé grafické kariéry = blendu s Av. Konečně se mi něco povedlo.. teda si myslím.. Líbí se mi. Ok víc psát nebudu posudte sami..:) Dobrou

Nettie