Červenec 2010

Kill all around me !

30. července 2010 v 19:48 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
No dobrá no! Tak jsem to nevydržela a musela jsem sem napsat! Fajn jsem závislák xD! Fajn, miluju Nettie a nedokážu ji opustit! Fajn, je*e mi! :-D!

A teď doopravdy xD! Cožpak to se dá? Myslet něco vážně? Neee! Mám totiž největší, to už víc nenaroste! :-D tak za prvé: musím se přestat koukat na Zoohana xD, a za druhé: od příštího týdne, povinná docházka na Harcov, k Nettie domů, a vona mě bude učit v PS! Za třetí: musím zabít všechny kolem sebe, kromě Nettie, Zohana, jeho matky aaa... toho sexy dělníka co u nás pracoval :-D faajn tak SKORO všechny kolem sebe! Wrr! Jsem děsně závislá na tom psát svý myšlenky někam xD když to nedávám na blog.cz, vkládám to do Oppen Officu xD a nebo někam do sešitu xD jednou z toho vznikne kniha xD HA! Už jdu, nashledanou :-*Doriz

Retouch

30. července 2010 v 17:12 | Nettie |  other
imagebam.com
Musíte si uvědomit že dneska tady budu courat pořád. Má matka šla spát protože se dneska nedá nic dělat (ó bud´pochválen dešti za to žes ráčil sestoupit z nebe a tak zabránit mé matce aby dál hnojila naše květy a zkrášlovala je mulčovací kůrou a ještě něčím co ani nevím co to je) :-D takže asi tam. Mám tady pro vás jeden retouch. No možná že to ani není retouch nebo je to na retouch dost slabé. Z mé posedlosti upíry se nedalo čekat žebych z původního obrázku vytvořila něco jiného. Fotka je z DeviantArtu. Chtěla jsem dát Link jenže už jsem ho podruhé nenašla.

Nettie

Mo cinntí, mo chonclúid

30. července 2010 v 13:08 | Doriz |  Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Tak jak včera jsem se probudila z bezvadnou náladou, a měla docela dobrý den, dnes je to naopak. Mo cinntí, mo chonclúid - znamená to: Moje rozhodnutí, moje zakončení. Proč tohle? V noci se mi zdál velice zajímavý sen. Byli jsme ještě na staré škole (základce) a byly 2 dny do konce školního roku. Naše škola byla jiná xD byly to druhé Bradavice (myslím ty co jsou v Harrym Potterovi xD) Nejdřív jsme uklízeli naše třídy, a pak si pamatuju jak jsme já a Nettie seděly vy školní jídelně a šklebily se na prvňáky a druháky. U toho jsme měly položené hůlky  na stole vedle sebe. Nettie zažertovala a vykouzlila svou hůlkou malého dráčka co běhal po stole a všude možne prskal oheň xD! Prvňáčci se toho báli, ale jiní se smáli. Hlavně když ke stolu přišel učitel na tělocvik, ukázal prstem na toho dráčka a ten ho kousnul xD! Učitel zavyl a mávnutím hůlky byl dráček pryč xD :( ! :-D pak nás z Nettie vyhodil ze školní jídelny a my jsme ještě s někým (nevím kdo to byl) šli k šatnám a zpívaly si Numb od Linkin Park. Pak se ozvalo hlasité: You spin my round.... → to byl můj budík :-D! Jo, jo xD dneska jsem si nachystala budík, abych pořád nevyspávala do 10 a někdy i do 11 :-D! 

doriz-nettie-graphic.blog.cz
Mno a proč vám tohle vlastně píšu? xD jen tak... chtěla jsem se s váma podělit o můj přihlouplý sen :-D! Před chvíli jsem přijela dom, protože jsem byla s našima v nedaleké vesnici pro krůtu (mrtvou xD) a taky na nákup potravin. Znáte to ne? Je pátek xD chce to nakoupit žrádla na víkend xD! No a za chvíli asi jedu k bábince xD! ALE TEĎ K VĚCI: když jsem před chvilkou přijela dom, hned jsem koukla co kde novýho a dívám se na náš blog, a vidím že Nettie udělala bezvadný věci. Vlastně jako vždy. Jsem strašně vadnej člověk xD ale když jsem uviděla ty avatary, potěšilo mě to :) víte abyste chápali jak to myslím.... od nějakýho času už přemejšlím nad tím že to tady zabalím. Já se smířila s tím že nikdy nebudu ovládat grafiku tak jak jsem chtěla, a nikdy nebudu mít Adobe Photoshop. Nejsem pesimista, ale někdy se člověk musí s něčím smířit. A já to udělala. A myslím si že není dobré to tady kazit svými věci co sem někdy dám. Jsou k ničemu, vím to. Proto bych jí nechala volnou cestu :)!

doriz-nettie-graphic.blog.cz
No možná si tohle někdo přečte a možná ne. To ví jen Saturn a Venuše. Mimochodem podle Marsu bych měla přístí středu někoho zabít, a podle Merkury zase  v sobotu někomu vypíchnout voči xD (to jdem na akci s Nettie - HA! jí to uděláááám xD). Takže se mějte hezky :) a možná zase někdy :-)! :-* měla jsem vás všechny moc a moc a moc a moc aa... no prostě fakt hodně ráda :)!


Vaše Doriz ♥

tears of morning...

30. července 2010 v 12:01 | Nettie |  Nettie
Vzbudila jsem se v noci a namířila jsem si to rovnou k počítači. Nenapadlo mě dělat nic jiného než otevřít photoshop a ,babrat,. Tady je výsledek.

1. Avatary s Housem. Když jsem viděla tu fotku tak jsem se řechtala asi půl hodiny (čímž jsem skoro probudila tupčíma) a pak jsem dělala avatary.. Ten první se mi líbí..:-)
xxx


2.Na DA (pod obrázkem link) jsem našla nádherný (nádherný je slabé slovo) obrázek kopretin. Snažila jsem se být decentní a už jsem ani neměnila křivky a kontrast atd. Ale když jsem objevila nové mini patterny tak jsem se musela vyřádit.

To je vše. Pro dnešek končím. Máme úžasný oběd - bramboráky se smetanou :-P

There are some news and ...

29. července 2010 v 21:44 | Nettie
Mám pro vás pár novinek. hystám pár změn. Za prvé změna designu. Vůbec nevím co tady ještě dělá to co máme na blogu ( co to sakra je ? ) a tak jsem se rozhodla vytvořit něco z čeho se vám nechce zvracet když se na to podíváte. Pak šoupnu všechno do rozcestníků a udělám jinak menu. Pár rubrik upravím a asi jednu přidám. Hrozně dlouho jsem nad tím přemýšlela a nakonec se rozhodla. I have some problems - to je to magické spojení které poslouží jako název šuplíku pro kecy člověka který zjistil že není tak úplně psychicky vyrovnaný. Ne ted vážně. Takže bude to jako denník ale né úplně jako denník. No těžko se to vysvětluje. Vše mám v hlavě ale k té vám heslo nedám ! Pro normální lidi tohle je ode mne pro dnešek konec a pro ty kteří nemají co dělat tak si můžou přečíst počteníčko které najdou v celém článku.

My na FB :)

29. července 2010 v 12:03
doriz-nettie-graphic
Pokud chcete přidejte se k nám na FB :) vytvořila jsem stránku :)!


Odkaz → ZDEDěkujeme :)

Já dělat vás šťastné! xD

29. července 2010 v 11:50 | Doriz |  Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Zdravím všechny milovníky xD nevím čeho ale prostě vás zdravím! xD dnes mám bezvadnou náladu xD i přesto že mě moje milovaná maminka štve, je to v pohodě! Koukala jsem na new blog Nettie :) vona má lots of nápadů žee? xD mno a já zase se stávám závislák na hře The Sims 2! Určitě to všichni znáte xD! V neděli ... né v sobotu xD mi Psyko (kámoš) donesl The Sims 3! Mno abych prabvdu řekla, 2 je o něco lepší xD! No a já teď nedělám nic jinýho než jenom to že se dívám na Harryho Pottera (1-6 xD) a na Zohan: krycí jméno kadeřník! Viděli jste ten film? Když ne, tak se určo podívejte :-D! Hehe! No já jdu něco ukliidit protože moje milovaná maminečka zase něco chce :-D! Sorry za chyby ale včera se moje klávesnice a můj počítač pohádali, a ne a ne se zase dát do hromady xD tak jsem si musela půjčit ségřinu klavesnici, a je to děs na tom psát :-D! Už dlouho melu! Tak pa ♥


Doriz

Moje nové doupě - temné doupě..xD

28. července 2010 v 19:43 | Nettie
Asi si tak říkáte co mám za lubem že pořád nic nepřidávám ani nic. No jo už to tak bude. Mám práci s novým designem pro můj nový osobní blog. Cherrybomb jsem zrušila (teda ještě né ale chystám se na to) a představuju vám moje nové útočiště - dark-den.blog.cz :) A tady ten design. Ještě není dodělaný a asi zase požádám Doriz aby mi ho nastavila potože jsem totální tele na nastavování designů. Jak já to nenávidím ! Takže tramtarará design s Housem..:)

...imagebam.com... no a ? zase mi nejede ! Takže náhled normal přez galerii blogu která umí vykouzlit úsměv na tváři každého fotošopáka když mu nádherně upraví kvalitu designu.

Aktualizace:22:33:Zrovna jsem dostala chut zabrouzdat do říše fantazie takže jdu na mou rozpracovanou povídko-knihu :) Myslím že nápad je celkem dobrý. Už mám prolog a 1 kapitolu ale ještě nemám všechno vymyšlené. Takže jdu tvořit :) Velcí spisovatelé třeste se protože přichází příběh Claymoru..:-Djdu koukat na Přátelé. Zatím nazdar..:)

Nettie

Konečně :)

26. července 2010 v 20:34 Doriz
doriz-nettie-graphic
tak lidičky :) konečně jdu upravit katalog :) asi rozdělím designy Nettie a mě :) aby byla vidět ta její ddokonalost :-P :)! tak zatím ♥


Doriz

What a wonderful PARTY !

24. července 2010 v 15:13 Doriz
doriz-nettie-graphic
Zdarec všichni ! Včera jsme měli akci :) začali sme ve 3 odpoledne a skončili dneska ve 3 :-D (taky odpoledne xD)! No nemám co dodat! Byla to super akce! Váááážně parááádička :-D! Jou! Jdu si dát šlofíííka xD! Pa ♥


Doriz

Numa numa jej ! xD

21. července 2010 v 20:29 | Doriz |  Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Zdarec šnufátka! xD toho numa numa si nevšímejte, dávala jsem se na různy funny moments různých skupin, a u Slipknot tam byla tahle písnička! xD jinak dneska jsme s Nettie strávli hezkej den v přírodě! xD Nettie navštívila obchůdek a nakoupila papáníčko xD! Pak jsme kemply na naše favourite xD místo a hezky jsme to sežraly! xD jak hovada! :-D jinak asi po 10 si pouštím tu píseň co sem dala Nettie! Aaaaa já jí zabiju! xD tak zdar hošánkové a hošáncí atd! Jdu se koukat na přáteléé ♥!


Vaše Doriz ♥

Katy Perry Set

21. července 2010 v 19:20 | Nettie
Takže dneska tady pro vás mám signaturu a blend s Katy Perry. Co tak náhle Katy ? Dneska jsem si celý den zpívala její duet s Timbalandem - If we ever meet again..:-D Miluju ten videoklip protože v něm Timbaland dělá xychty... - pokaždé když se na to dívám směju se..:-D Takže přejděme k tomu něčemu co vzniklo skoro za 45minut.

1. Začneme tím horším. Není to nic moc a ten růžový pásek jsem tam neměla dávat. Příště se poučím..:) Ale líbí se mi ta akce.

2. Blend který by se mi i líbíl kdyby.. no já nevím kdyby byl prostě lepší nebo kdybych ho třeba nedělala já..:-D

3. Tohle pochopitelně není má tvorba. Je to videoklip k písničce o které jsem mluvila..:-D Dávám ho sem kvůli Doriz..:)

Tak jo zatím lidi..:) ChB je pořád ve výstavbě protože nemůžu nastavit ten blbej design !! To menu už mě sere !!!!! :-D

Nettie


Brýý ráno ! xD

17. července 2010 v 8:07 | Doriz
doriz-nettie-graphic
Brý ráno, brý ráno, to je vždycky v pohodě! Brý ráno, brý ráno, tobě, tobě i tobě ! xD takže jsem se konečně vyspinkala xD a můžem jít znova pařit neee ?? Dneska k nám zase mimochodem přišli dělníci, tak mě probudili! WrRrr!!! No jinak dneska se jde zase pařit  no...! Haha! Tak zatííím ♥

Vaše Doriz

It is... fucking day :( OMG!

16. července 2010 v 22:48 | Doriz
doriz-nettie-graphic
Dnešní den byl naprosto Dokonalý ! užili jsme si moooc zábavy! četla jsem článek od Nettie, kdyby ona skončila, skončím i já! ona je prostě moje žena :-P! jsem ráda že jí mám, ale nedokázala bych pokračovat v něčem co jsme začaly společně, je pravda že za mně teď mluví chlast (vypila jsem toho strašně moc! OMG! xD) ale co by to byla za akce bez alkoholu! žeee?? zítra jdem s Nettie na akci,  moc se těšm protože akce kde jsme my dvě, jsou ty nej! jednoduše jí zbožnuju! jdu si dát sprchu! zdarec milááškové! xD pak se ještě jdu dojebat něčím xDD ! pa :-* !!


VAše Dorriz ♥

F_ck world ! - final decision

16. července 2010 v 19:50 | Nettie |  Nettie
Co říct o dnešku ? No vlastně bych si neměla stežovat jenom na dnešek ale na celej můj zbabranej život ! Už mi to všechno pěkně leze na nervy - grafika, blog a i ty vedra. Vůbec na nic nemám čas. Nemám čas na grafiku, na blog, na přátelé na to co CHCI dělat, na sebe - prostě na nic. Jen abyste věděli chtěla jsem na blog graphic-ideas jako jedna z adminek bohužel mě nevzali - né že bych to nečekala ale abych pravdu řekla trochu mě to sklamalo.. Ale takovej je život že ? Nejslabší z kola ven. Moje osoba se bohužel nechce smůřit s tím že je ,,slabší,, takže jsem dospěla k závaznému rozhodnutí ( doprdele ! Ani si ted nemůžu vspomenout kde ta hláška byla :-D ) - nemám žaludek na to tohle všechno tady nechat - Blog který mi vydržel nejdéle a který mám ráda. Ale tedkom se budu víc věnovat mému ,,osobnímu,, blogu - cherrybomb. Dufám že to pochopíte. Protože příště když bude na nějakém grafickém blogu náběr spoluadminů už prostě nechci být slabší. Chci být konečně v něčem dobrá. Dobrá v něčem v čem chci být dobrá..:-D Ok už toho radši nechám protože už je to trochu zamotané. Takže si to zhrneme. Ted si dám chvíli pauzu. Pořád budu přidávat grafiku ale jen když udělám něco co za to stojí. Prostě tady nebudu tak často. Mám toho ted hodně - 3 blogy (no na Doriz to nemá ! ) Takže tot´konec mého emončního výlevu..:-D prominte ale někdy potřebuju napsat co si myslím a tak protože nechci psát na ICQ nebo na facebooku trapné statusy..:-)  Tak jo to je už opravdu konec ! Jdu něco dělat do PS..:) Zatím goodbye !

Jo a tady ještě naprosto skvélá písnička - (soundtrack z Cruel Intentions = Velmi nebezpečných známostí ) kterou ted pořád poslouchám... Určitě si jí poslechněte je skvělá !


Today´s birth barty ! xD

16. července 2010 v 10:22 | Doriz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
• Hello Všem!
Chtěla jsem Vám jen napsat že dneska zde NEBUDU! Můj milovaný strýček dneska slaví své 50 narozeniny! Takže dnes se bude jen žrát, pít a tančit! Jou! xD už se mooooc těším! xD tak se mějte! Paaačko ♥


Vaše Doriz ♥

Eclipse blend

15. července 2010 v 19:48 | Nettie |  blends
No páni ! Žasnu nad svou dnešní aktivitou ! :-D 3x sada avatarů a ted ještě.. ehm něco modrého..:-D. Takže měl to být původně design ale bylo to slabé.. Takže blend s Edwardem a Bellou a stillkou z Eclipse aneb naplácej tam co nejvíc textur !!! Moc se mi nelíbí ale když už jsem se s tím packala...:-D


Dík za pozornost.
Nettie

Avatary - Objednávka 1st part

15. července 2010 v 16:00 | Nettie
Takže konečně slibovaná objednávka avatarů..:-D Z 6 objednávek mám prozatím 2. Zbytek dodělám během týdne..:)

1. Kiki
Až pozdě jsem si všimla že Doriz už tyhle avatary dělala..:( Takže je tady máš ještě jednou. Je to hrůza já vím. Snad nejhorší avatary co jsem kdy udělala :-D Jsou jen tři protože další jsem se bála dělat..:-D

xx

Další avatary pro Kiki tentokrát s Avril. Docela se mi líbí až na ty nápisy. Avril, photostar, princess.. no jsou velice inteligentní..:-D

xxx

2.Punk_kiki

Tyhle se mi taky docela líběj. Dlouho jsem přemýšlela nad akcí a nakonec jsem jednu našla na deviantartu.

xxx

Doufám že se avatary líbí. Nezapomente !!! Všechny kopírovat s naším zdrojem jinak si vás najdu a ani nechtějte vědět co se bude dít...:-D

Nettie

And I am here xD !

15. července 2010 v 14:58
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Zlata už jsem domaxD zítra máme oslavu takže nic, potom zase ano! xD čtu že Nettie má brigádku, no hezký xD !! :-D takže zatím, jdu něco jíst mám hlad jako vlk xD pa ♥


Vaše Doriz

Avatary budou...

14. července 2010 v 11:44
Ahoj. Jen jsem chtěla napsat že ted tady moc nebudu protože mám takovou menší brigádku. Al nebojte se.. Všechno vynahradím a avatary taky budou.. ještě tento týden. Mám tam 6 objednávek z toho už mám jedny udělané. Takže mějte trpělivost !

Nettie

Finally my own blog!

12. července 2010 v 19:20 Nettie
Chci se pochlubit. Konečně jsem si založila svůj vlastní blog. Bude tam denníček (milý denníčku..:-D) pak nějaké fotky a taky grafika. Možná že i mé pidi-midi-něco-jako-povídky. První krok byl udělat design. Ten už mám - vlastně jsem ho dodělávala dneska skoro celý den..:-D Bohužel kvalita na blog.cz stojí jako vždy za prd..:-D takže posílám náhled přez imagebam.com a zítra už se vrhnu na ty avatary jak jsem říkala..:-) na ten blog ještě nedoporučuju chodit protože tam ještě nic není.. tedy kromě článku kde je jenom snad 100krát ggggggg :-D Pro dnešek končím..

Nettie


imagebam.com

It is a small revolution xD !

12. července 2010 v 18:29 | Doriz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Ahoj všem! Zase se ozývám! Jen jsem chtěla napsat jakou radost mi udělal Nettien design (hned jsem si ho dala na svůj druhý blog :-P) no a pak že jsem zase dneska skoušela nějakou tu grafiku, ale nakonec jsem zjistila že je to tak odporné, že jsem to smazala! Ha, a nemáte nic, já si stejně myslím že tohle nikomu nevádí :-D! Jinak chi abyste věděli že: tenhle týden zde moc nebudu, pořád něco! Ale když se sem dostanu, tak zde budu! To jen abyste chápali o co GO :-P! Tak já už mizím :-*! Pa

Vaše Doriz ♥

tramtatatatatatata....

11. července 2010 v 17:14 Nettie
Ahoj děcka. Jak se vede ? No já celkem ok.. V neděli sama doma.. tak uvažuju co mám udělat. Nejdřív jsem se chtěla pustit do objednávky avatarů (jo nakupilo se vás tam celkem dost..:-D) ale pak jsem si řekla že zkutím nějakej novej lay (to jsem neměla dělat) Patlala jsem se a patlala a nakonec vzniklo něco růžového, hnusného a nevkusného...Radši bych si měla PS odinstalovat protože akorát ničím někomu oči..:-D Ok zítra nebo během týdne se pustím do těch avošů. Tak jo zatím.

Mám se podepisovat ?Asi bych neměla jestli si nechci udělat ostudu.
Nettie :-D


imagebam.com

A zase znova xD !

10. července 2010 v 16:11
Takže, nějak prostě nemám co dělat, tak jse zapla PC od ségry (mimochodem ona není doma xD) a zkusila jsem zapnout PS, jasný že nejel že? xD no ale tak pak jsem sí říkala, že pořád mám to CD od kámošky (do prdele xD) že to teda skusím znova naistalovat :-D! Tak jsem to teda nainstalovala, a hop, chtělo to po mně to číslo :-D! No a já měla v compu ještě nějaký čísla uložená, tak jsem tam jedno dala :-D a chvíli mi to jelo xD! Tak jsem si v tom aspoň zbarvila nějaký obrázky (z Avril, jelikož ty byly jediný co byly u ségry v PC xD) no a pak mi zase najelo že to chce klíč, no ale já se na to vyprdla :-D! Udělala jsem z těch fotek avatary, jsou děsné já vím, ale alespoň jsem nějak zabila čas...!! Vaše Doriz ♥

www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz

Curse green rabbit :)!

10. července 2010 v 13:48
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Hello Všem :-D! Jak se dneska máte? Jó u mě dobrý xD jako každou sobotu že? Ráno vtsanu, vezmu si vysavač a mop a jdu na to! xD no ne víte já myslela že pouklizím, vyleštím celej baráček a pak někam půjdu, ale ne-ne, to by nebyli moji milí rodičové že? Takže holčičko dneska celej den zase doma, a honem, honem uklízet! Tcc! xD ale co, já si na takový život už pomaličku zvykám, že jsem zde jen od toho abych: uklízela, chodila tak 5x za den ven z psem, aaa jo nosila ostatním věci že? V pohodě, jinak včera jsme byly s Nettie a jinýma kámoškama venku u vody (Olše xD) a bylo bezvadně! Fakt super, byly jsme kousek Nettie´s house xD a tam bylo hooodně vody, takže jsme si mohly bezvadně zaplavat..! No nic já jdu zase do říše úklidu! Takže Mr. Properovi zdar, a vyleštěné podlaze taky! :-D čus! :-*

Doriz

PS: je možné že se zde večer objevím (pokud neumřu :) )

!!! B-day !!!

8. července 2010 v 17:08 | Nettie |  web
Ahojky. Víte co je dneska za den ? Né že.. ok..:-D Dneska je to přesně rok co jsme dostali z Doriz nápad že si spolu založímě grafickej blog. Přesně před rokem 8.7. 2009 22:03 Doriz napsala náš první článek na blog :

Vítejte na našem blogu o GRAFICE! Blog se teprve rozjíždí! Nic tady ještě není! Buďte trpěliví!
Tak páčko!Doriz&Nettie

Jo..:-D Takže děkuju vám všem.. (je vás málo ale myslím že my stejně nějak neujiždíme na návštěvnosti) kteří tady chodíte..:-D Jste zlata. Dále děkuju Doriz která to tady se mnou celou dobu (1 ROK !!!!) vydržela.

Přemýšlela jsem co asi udělám.. jestli nějakou party na blogu nebo tak.. No pak jsem si uvědomila že by stejně nikdo nepřišel..:-D Takl tady novej narozeninovej design. Je s Taylorem kterého já nenávidím ale Doriz miluje a s Kristen kterou já miluju ale Doriz nenávidí..:-D Blog.cz nás má velice rád (hlavně mě) a takl nám nádherně poupravil kvalitu designu a vypadá to tak jak to vypadá !! (hnus) no ale co už nadělám.

Takže ještě jednou.. HAPPY B-day OUR BLOG !!!!!

Nettie

A my zapomněli jak chutná chleba..! xD

7. července 2010 v 19:02 Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Sorry! Toho Nadpisu si NEVŠÍMEJTE prosím! To jen já se zase dívala na Pána Prstenů! No, jinak.. xD včera jsme byly s Nettie v tom kině, no bylo to moc fajn! Přece jen být stěma nejlepšíma je to nej ne? A k filmu: moc se mi líbil :) na to že kdysi jsem byla do TWL ságy blázen, k tomu jsem nedočetla ani Zatmění a teď me to už tak moc nebere, se mi to moc líbilo, ale souhlasím z holkama které to četly že to bylo docela krátké no...! Ale přece jen super! Koupily jsme si (3 xD) jeden velkej popcorn a velkou kolu, ale pak kámoška ještě zašla pro TWILIGHT balíček, kde byl střední popcorn a střední kola a k tomu: nálepky herců z TWL ságy :)! Tak já si vzala Jacoba xD a Nettie si vzala Edwarda a ještě jedno kde byli všichni tři, a ta další kámoška Bellu (to taky bal sranda když o to Nettie a kámoška hrály kámen, nůžky a papír xD -- BTW Nettie vyhrála xD)! No prostě super :)!

doriz-nettie-graphic.blog.cz
JINAK! Zítra náš bloček oslavuje narozky!
JJ, už je to rok :)! Ten den kdy Nettie to založila, si pamatuju jako by to bylo včera! Odpoledn byla u mě Nettie na dýmce xD ukazovala mi své výtvory co udělala, a pak večer mi napsala SMS, že dostala nápad založit společný blog! Takže tohle byl vlastně její nápad :-* ! Jsem ráda že nám blog vydržel až doteď a myslím že zde nekončí :) že snad budem pokračovat dál :)! Takže odemně asi všechno! Mějte se famfárově a asi zítra se ozvu! Jinak Happy brth bločku ♥ !

Vaše Doriz

And verry important day is today !! xD

6. července 2010 v 9:38
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Takže zlatka! Dneska odemně nic nečekejte, spíše od nás! Jedem s Nettie do kina na ECLIPSE ! Bože můj já zž se tak těším !! aaa tralalalala !! xD večer se ozvu, napíšu pocity !! :-D tak páááčko ♥


Doriz

Blend - Demi Lovato n.4

5. července 2010 v 10:32 blends
Nějak jsem zase měla volno xD tak jsem udělala blend s Demi Lovato původně měl být modrý xD ale nakonec se mi to nějak moc zcorolizovalo na růžovou ! Ale co, každá barva je něčím dobrá :)! Jinak k tomu blendu je obyčejný... nevím vo na to řeknete xD :)! Vaše Doriz ♥
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
PLEASE copy only with source :)

Retouch n.10

4. července 2010 v 11:55 retouches
Včera večer jsem tak nějak neměla co dělat :) tak jsem se rozhodla udělat retouch s Ashley Tisdale :)! No je naprosto obyčejný :) snad se bude líbit xD :)! Vaše Doriz ♥

imagebam.com

please copy only with source :)!

Blend - Avril Lavigne n.15

2. července 2010 v 17:47 | Doriz |  blends
Velice skromný blend s Avril Lavingne, docela se mi líbí :) možná i vám. Použila jsem starší fotky Abbey Dawn a trošku to namíchala s nějakými brushemi :)! Mimochodem chválim výtvory Nettie :) a atyk začínají prázky, takže to tady zase bude vypadat jinak xD si myslím :)! Vaše Doriz ♥
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Please copy only with soure :)

My latest graphic creation

2. července 2010 v 15:15 | Nettie |  Nettie
Takže mám tu nějakou tvorbu.. Uvědomila jsem si že se vubec nehlásím tak alespon něco..

1. Avatary které jsem dělala asi pře 14 dny. Docela se mi líbí.. Sice ten odbarvenej proužek je divnej ale co..:-D - na divný věci jsem expert. Přivítejte prosím avatary Ashley Greene jako Alice Cullen..:-D
xx