Říjen 2010

Black Jack

30. října 2010 v 15:06 | Nettie |  nettie - stories

Nazdar. Už dlouho jsem nic nepsala a dneska jsem to určitě měla v plánu. Na blog už skoro vůbec nemám čas čili na grafiku taky už né a jak zjištuju psát deníčky nestojí za to
- nemíním informovat ostatní lidi o mém nezajímavém a... a... posraném životě.
Takže začneme hezky od začátku.
Štěstí.
 Mohl by mi kurva někdo vysvětlit proč ho mají někteří lidé nad hlavu a já nemám žádné ?
Né ! Není to spravedlivé !
A už mi nepřipadá správné radovat se z úspěchů jiných.. kdysi jsem si myslela že je to zdvořilost ale ted už mě to hezky sere.
Taky se chci nachvíli hřát na sluníčku. Dobře třeba bych se s tím smířila ale navíc si začínám myslet že štěstí mají lidé kteří si ho vůbec nezaslouží.
 Nejsou nijak charizmatičtí a píšou si na facebook dementní statusy přitom jediné čím se můžou pochlubit je malilinkatý mozeček. Je jim úplně jedno že jedinou sekundou můžou někomu zničit den hlavně když z té situace těží oni. Hnusná smradlavá prasata!
Jo už mě to všechno pěkně sere.
Tak proč jsem se vůbec narodila když mám jenom přežívat a né žít ?

PS1:Asi si zruším facebook. Pokaždé když se tak podívám se mi zvedá žaludek
PS2: Pardon ale někde jsem to napsat musela

Et puis à ne pas boire :-D !!

30. října 2010 v 12:40 | Doriz |  doriz - diary
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
(Pardón, nějak mi jebe :-D proto ten francouzský nápis :-D)

No chjoo! Jak já to ale zanedbávám.. jdem to ale mrcha zlá! Vím, asi mě nenávidíte. Úplně jsem se tady na to vykašlala :-(! Chjo! Je mi to líto. Ale to ta škola! Když vás ve škole všechno nasere, pak už nemám náladu doma něco dělat :-! !! Vždycky stačí jen jedna hodina, a máte v prdeli celej den! Děs a hrůůůza! Teď byly podzimní prázdniny, a já zase nic neudělala! A to už je dneska sobota! Proboha! Už jen zítra a zase do školy! Vrrr! Včera jsme měli školní akce (bažantovka). Pořád cítím v hlavě chlast :-D! To bude tím že jsem spala strašně krátko! Chce se mi totáálně spát :-D! A to teprve musím uklidit celej dům! Zítra se zde určutě neobjevím! Už v devět jdem celá famíílije do kostela, a potom máme oslavu! Haha :-D! Takže soooory :(! No a pak nastává týden mučení! Do prdele! Ještě že jsem tak nějak mimo z toho včerejška, jinak bych už ležela někde zakopaná v zemi!

Takže soráč za chyby, a za slova která nejsou česky :-D ale nějak se na to nedokážu soustředit! Tak se mějte kráááásně :-D a nepijte! Škodí to zdraví :-D!!

Čeeeeeest :-* :-D


Doriz ♥

I miss you already....

16. října 2010 v 22:12

Asi jsem to neměla dělat... koukala jsem na fotky jedné mé bývalé spolužačky a došlo mi jak moc mi chybí.. jak moc mi chybí všechno ze základky.
Všechno co bylo a co už se nevrátí. nikdy.. Možná jsou to jen moje výmysly jako vždy ale připadá mi že jsem se i já změnila.. hodně. Nevím čím to je..nebo možná vím a je mi to jedno.. Všechno už je ted jedno.

Nettie

Když přívětivost není v popisu práce

15. října 2010 v 19:32 | Nettie
Na tohle už vážně nemám nervy. Napadá mě že asi blogaři nemají už ani trochu úcty nebo slušnéhochování.. Myslím že to že jsem na internetu  kilometry daleko od osoby která mě nezná mě ještě neoprávnuje abych se choval jako dobytek. Dobře poprvé budu mluvit konkrétně. Miluju Twilight Ságu. Miluju knížky a líbí se mi filmy. Proto jsem už byla na dvou blozích jako spoluadminka protože bych sama blog nezvládala. Z prvního jsem odešla a asi za hodinu jsem tam našla článek jaká jsem to ale bezcharakterní potvora protože jsem odešla na lepší blog a ještě k tomu se přičinila k rozpadu blogu. Pravidlo číslo 1.: Člověk má volnou vůli může si dělat co chce ! Nějakou dobu jsem podyla na druhém blogu.. bylo to fajn.. - dokud nezačala škola. Nestíhám úkoly, klavír ani nic na co jsem předtím měla kvanta času. Cítím se tupá a jsem frustrovaná protože jsem zjistila že nic nevím.. a navíc.. jsem pochopila že jsem měla zbytečně vysoké ambice... no prostě to na mě všechno dopadá.. a tak pochopitelně nemám čas ještě i na blog. Slušně jsem napsala proč končím a dotyčná osoba mi ani neodepsala. Pravidlo číslo dvě.: Odepsát je slušnost a tak trochu i nutnost !
Pro dnešek končím. Jsem na Skypu s Doriz a zjištuju že nestíhám mluvit s ní i psát článek... Tak dobrou.. užijte si weekend.

Nettie

Přišel Alík.. xD!

9. října 2010 v 15:33 | Doriz |  doriz - diary
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Hm...! No jak tak na to koukám, pěkne na to kašlu :-(! Chjo, ta škola je hrozná! Ona mě okrádá o všechen čas! Sedím tam každej den minimálně 8 hodin, a pak se doma musím učit! Já tu školu nenávidím! Uuua! :-D Takže dneska, když douklízím (no to zas je :-/ ségra nepřijela na víkend domů, máma je nemocná, a já zas musím doma uklízet...) takže večer bych mohla něco udělat... ale nevím. Všechno záleží od mé nálady :-/ :-D která je teď na HOVNO xD! Tak čus!

Doriz

Take in breath

4. října 2010 v 19:32 | Nettie |  nettie - diary
Dneska jsem zlá. Tak za prvé. Jsem nemocná... znáte to takové to počáteční stádium chřipky. Jednu nosní dírku mám ucpanou a z té druhé mi nonspot teče což způsobuje že se skoro ani nemůžu nadechnout a všude kolem jsou papírové kapesníčky. Úděsně mě bolí hlava a pálí oči. V baráku je kosa jako svině a není co jíst. Musím se učit matiku ale asi se na to vyseru protože to vůbec nemá smysl a naučit se to je zhola nemožné. Zítra musím stávat o 5 protože se nám vyučování začíná už o 7 (1 hod. příprava do školy, 1 hod. cesta do školy). Takže si to shrneme sedím před počítačem zabalená v peřině a stejně je mi zima. V žaludku mám úděsný křeče a jsem naprosto rozladěná.

Mám tady pro vás jeden avatar s Miley Cyrus (a ještě jeden který je v článku ale ten nestojí za řeč) který jsem stvořila včera. Docela se mi líbí. Nechce se mi jich dělat víc takže tady bude strašit sám. Tak jo zatím nazdar.


PS: zkusíte ho ukrást a přijedu pro vás a strčím k nám do baráku.

Nettie

This beautiful autumn :)

3. října 2010 v 20:14 | Doriz |  doriz - diary
www.avril-lavigne-ad.blog.cz
Ahoj všem! Jak se vám vede? U mě to jde :-)! Škoda že je zase zítra škola :(. Ale co, alespoň že je venku nádherná podzim! Musím myslet, že za 5  dnů budou zase dva dny volna. To je krása, dva dny doma, v teplíčku s rodinou :-D! Poslední dobou jsem taky nějak závisla na domově a na rodině. Ale co, jsem za to ráda :-)! Takže se mějte, tento týden odemne nic moc nečekejte :( pardón ale nemám čas :-(! Zase o víkendu! Nashledanou ♥

Doriz

šššššššš...........

2. října 2010 v 19:56 | Nettie |  nettie - diary
Ahojte děcka. Nettie se zase uvolila napsat sem nějakej článek který stejně ani nikoho nebude zajímat. Tenhle víkend je boží. Miluju weekendy. Weekendy kdy mužu být doma a relaxovat. Abych řekla pravdu nemůžu pochopit lidi co v pátek kalí, sobotu taky a v neděli střízliví. Mám ráda domov.. a kupodivu i svou rodinu. Zítra jedeme do aquaparku takže se těším dvojnásob. Konečně si pořádně odpočinu abych zas v pondělí mohla jít do školy. Řeknu vám ta střední teda docela dá zabrat.. Tedkom čtu Mitologii (máme to jako povinnou četbu) a musím říct že mě to mile překvapilo. Mýty jsem vždycky milovala a tedkom když je čtu zas je to fajn.. Myslím že bych to měla číst častěji.. Působí to na mě nějak antistresově..:-) :-D Tak jo pro dnešek dost. Mějte se

Nettie

Nechci rady xD

2. října 2010 v 11:08 | Doriz |  doriz - diary
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Wrr! Člověk se snaží, píše, zdraví atd, a stejně je mu to k ničemu! :-D jsem zlá! Opravdu! Nasrala mě jedna holka z blogu, na mém druhém blogu! Wrr! Co si myslí? Celý prázdniny se ani neukázala na blogu, a pak mi píše že k ní nechodím? Kdysi jsem jí pomohla se vyhrabat s té její sračky co měla na blogu, a takhle se mi odvděčí! No toto....jojo, každej dostane jednou pořádně přez hubu. Já vím! Jinak, já dneska musím uklízet atd. Takže se zde možná objevím až večer...! Sorry ale nasralo mě to. Tak čus!

Doriz