Prosinec 2010

PF 2011

30. prosince 2010 v 19:51 | Doriz |  doriz - diary
doriz-nettie-graphic
Takže moooooc chválím dnešní grafiku od Nettie :-) opravdu krása!

No a taky bych vám chtěla napsat, abyste si zítra užili Silvestra a hodně štěstí, zdraví, a úspěchů v Novém Roce 2011!

Já se tady neobjevím asi až do konce týdna, ne žebych tady snad teď byla, ale zítra moc času nebude, v sobotu asi budu spát, a v neděli se psychicky chystat do školy :-D :-). Takže Vám to píšu už dneska :-). No potom nastane zase škola, a to já se budu muset učit, protože už jenom měsíc a bude vysvědčení, do prdele :-D

Jinak jsem dneska skoušela něco udělat, mám to rozdělaný a nevím kdy to dodělám. Teď se mi vážně nechce. Jdu se koukat na Mrazíka a potom jsem si stáhla Underworld. Tak se mějte krásně :)!


No a pro Nettie taky - HAPPY NEW YEAR zlato ♥ !!!Doriz

Milý deníčku - Vánoce jsou vtahu

30. prosince 2010 v 19:50
Ano zase já. Uctivě se klaním. Tentokrát jsem se zjevila za účelem seznámení Vás s mými vánočnímy svátky. Překvapivě byly letošní Vánoce ... fajn. Krátké ale fajn. Dostala jsem hodně dárků z kterých mám radost (mé poděkování patří zvláště bráchovi), celými hodinami jsem koukala na pohádky a hrála Warcraft - perfektní změna oproti běžným týdnům kdy příjdu ze školy a jsem ráda že žiju natož abych měla čas a chut hrát přiblblou hru. Pak tady bylo hodně akcí. Lyžovačka, noc u Doriz a to co nás čeká - Silvestr.

Lyžovat jsem byla v pondělí. Jakmile se přibližovalo poledne a do skiareálu se začaly valit tuny lidí vypadli jsme. Ale i přes to jsem si skvěle zajezdila a očistila lyže zpod deseticentimetrové vrstvy prachu která se na nich nahromadila během dvou let kdy odpočívaly ve sklepě. Když jsme dojeli domů byla jsem K.O. a tak jsem zbytek dne přespala.

Noc u Doriz. No co říct ? Bylo to skvělé ! - jako vždy ! Filmy, hry ale hlavně kecání. Nevím nenapadá mě co bych ještě mohla napsat bylo fantasticky ! - Doriz dík žes mě ubytovala a nakrmila :-D

A zítra Silvestr. Co to je ? SILVESTR. Nevím proč se to vůbec slaví. Vždyt bouchnout šampáno můžeme kdykoliv, nebo dělat ohnostroj. Prostě mi nějak uniká význam tohohle svátku. Pro mě to je prostě další podělanej rok :-). Doufám že tenhle Silvestr se tady neoběví depresivní zápisy. Tím spíš že k nám přijela návštěva v podobě přítelkyně mého bráchy která u nás zůstane až do nového roku - to nějak vydržím. Musím, a pak... škola. Neručím za to že se z toho před výzem nezblázním. Jdu koukat na Mrazíka tak se tu mějte.

Nettie

let it snow..

30. prosince 2010 v 12:32 | Nettie |  nettie - avatary
Krátce a stručně: 10 obyčejných vánočních avatarů. Icon bases a brushe s vánočními písněmí z deviantartu a akce z nějakých blogů.

At slouží dobré věci. Amén.


Nettie

Jeruzalémskej tentononc :-)

30. prosince 2010 v 11:24 | Nettie |  nettie - banner/signature
Nazdar. Po delší době přináším dva bannery s Avril. Dooocela se mi líbí. Ta zelená varianta je trochu divná ale dávám jí sem. Možná že dneska ještě něco přidám uvidíme.

Nekradte, nekopírujte, se zbožností prohlížejte...:-)Nettie

Tralala :)

25. prosince 2010 v 18:35 | Doriz |  doriz - diary
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Zdarec přátelé :)!

Jak se Vám dneska vede? Tak jak po včerejšku? Já bezvadně :-D :-)! Dostala jsem bezvadné dárky, to opravdu ;-)! No a co vy? Jinak dneska jsme celej den byli u známých :-D takže tak, a celej den jsme hrály se sestřenkama Poker :-D veliká zábava. Já se teď jdu dívat na nějakej film, sorry jsem přežraná jak prase :-D! No zítra nevím co se bude dít, možná konečně něco udělám :-D, potom v pondělí zase nic :-D teda jako že budu doma no :-D a 28 prosince má ke mě přijít Nettie a ještě jedná kámoška, to zas bude :-D! Se těšíííím :-)! Takže mě tady čekejte až 29 :-D :-)! Tak se mějte krásně lidi, kdybych neměla co teď dělat :-D tak možná něco udělám :-)! Pá ♥


Doriz

I wish you...

24. prosince 2010 v 13:50 | Nettie
Neuhodli byste co se stalo. Naši odjeli a tak mám na chvíli pauzu od uklízení. Zapla jsem PS a udělala ubohoučké tři avatary z obrázků z filmu Nightmare before Christmas.

Dnes tu jsem asi naposled takže Vám chci popřát všechno co už jste dneska (nebo během tohohle týdne) stokrát slyšeli. Veselé Vánoce a hodně zdraví,lásky a úspěchů v Novém roce :-) Zítra se pokusím vyfotil moje dárečky (a totéž požaduju i od Doriz :-D ) a pak je sem možná dám. Uvidíme. 
Nettie

x

Merry X-Mass

24. prosince 2010 v 13:22 | Doriz |  doriz - diary
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Tak Vám všem přeju krásné Vánoce!


Koukám že Nettie udělala nový design! Je nádherný :-)! Děkuju :-)! Takže ještě jednou všechno nej, hodně štěstí, zdrav, atd. :-D! Takže se mějte :)

Doriz ♥

Merry Christmas !!! :-)

24. prosince 2010 v 10:41

Zdravím. I přes to že máme doma o Vánocích docela rušno jsem si našla čas a udělala něco čemu by se mohlo říkat vánoční design. Je to jednoduché ale docela se mi to líbí (doufám že mě bůh nepotrestá že jsem použila tu ohavnou barvu kolem písma). Bohužel na nic víc ted už nemám čas protože jdu uklízet. Nastavit se mi to nějak podařilo (ani nevím jak) ale taky to není nic moc. Dneska se tu asi ještě ukážu a v novém týdnu určitě můžete čekat nějakou grafiku ! Tak zatím..

Nettie (avatar jsem někde ukradla)

ho!Ho!HO!

12. prosince 2010 v 19:42 | Nettie |  nettie - other
No tohleto ! Chvalte mě a velebte. Asi po měsíční pauze jsem otevřela PS a hned na první pokus z toho vyšlo něco co se mi celkem líbí. :-) Takže představuju vám avatary a signaturu s Avril Lavigne a (nejspíš) promo fotkou k jejímu 4. albu Goodbye Lullaby. Víc se mi líbí ta signatura je taková promakanější. Jo a za kvalitu děkujte galerii blog.cz. Dneska se mi to nechce zařazovat. Tak zatím.

xxx


Nettie

last christmas...

11. prosince 2010 v 10:59
Nazdar.
Jen jsem chtěla napsat že nestíhám napsat to co jsem původně chtěla napsat. Ale nebojte připravuju vánoční design a tento týden budu mít snat víc času být tady... Tak zatím zítra se asi ještě ozvu. Možná že se tady objeví i nějaká grafika ! :-)

Nettie

tramtararááá

6. prosince 2010 v 19:52 | Nettie

Ano ano. Jeho veličenstvo se uráčilo zavítat na blog asi po dvoutýdenní odmlce. Čemu za to vděčíte nevím. Ale každopádně jsem tu jen naskok než propadnu spánku (a ještě před tím otravným chemickým vzorečkům) . Ale zítra čekejte obsáhly článek i z novinkami o blogu ! tak zatím.

Adios :-) Netina