Leden 2011

jde se hajat

29. ledna 2011 v 23:40
Na rychlo jsem to nastavila.
Menu bude ve volitelném horním boxu.
Ikonky zatím neklikají a možná že budou ještě úplně jiné.
Dneska už nic nestihnu a zítra určitě taky né.
V pondělí to dám do pořádku.
Ted jdu spát.

Nettie

Na víc se fakt nezmůžu..

29. ledna 2011 v 21:30
Čekali jste po řadě těch jednoduchejch designů něco složitějšího ? Omyl..
Já se fakt na víc nezmůžu.. Jeden obrázek a pár textur je maximum..
Líbí se mi ale neříkala bych tomu design..

imagebam.com

Hezký podvečer, klaním se

29. ledna 2011 v 19:02 | Nettie |  nettie - diary
Dnes, moji rodičové vyrazili na ples a mě ubožátko malínké nechali samo doma. Plán je následující: Dlouho se rochnit ve vaně, podle Top Dívky skusit nějaký nový účes (ehm...), udělat nějakou grafiku nebo možná i nový design, dívat se na tunu filmů které mi zaplnují kompletně celou plochu mého psacího stolu.Jo a učit se.. - což nevyjde na 100% - to už vím ted a radši to ze svého seznamu škrtám

K tomu designu.. o něco jsem se pokoušela i dopoledne. Bohužel bezúspěšně. Neumím udělat čistý a íobyčejný design který by nebyl zaměřený na nějakou celebritu. Takže plán je zase Avril Lavigne. :-) Uvidíme jestli něco vůbec udělám :-) Tak zatíííím jdu do vany

Nettie

New Moon Avatars - Jane Volturi

24. ledna 2011 v 19:58 | Nettie |  nettie - avatary
Po delší době jsem zpatlala něco co se mi docela dost líbí. Dva avatary z mého oblíbeného filmo New Moon s Dakotou Fanning jako Jane. Ten první se mi zdá o něco lepší než ten druhý..

x

Ta změna příjde, dejte tomu čas!

23. ledna 2011 v 14:55 | Doriz |  doriz - diary
Já sama si kladu otázku, kdy konečně ucělám něco pro tento blog. Ale nedokážu na to nálezt odpověď. Toho času je tak málo, je to hrůza. Věděla jsem, že střední mi zabere spoustu času, ale pomalu si uvědomuju, že ona mi zabírá všechen čas. Kdysi, jsem měla tolik volného času, že jsem nevěděla co s ním. A teď ?

www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Například tento víkend. Člověk se ani nezamyslí na tom, co by mohl o víkendu dělat a už je neděle večer a já vím, že za několik hodin zase budu muset vstát z postele, a jít tam. Nemám na výběr. Nechápu lidi co jcelej víkend prokalí. Doufám, že se to od příštího pololetí změní. Včera jsem něco pomohla doma, a potom jsem zbytek dne proležela pod peřinou, a sledovala filmy. To jen proto že jsem byla maximálně utahaná! Každý den vstávat v 6 ráno, a být doma až v 5 odpoledne - nepřeju to nikomu. Možná si myslíte že jen fňukám, ale kdysi jsem měla tu možnost ještě po škola někam zajít s přáteli. Například jen na hodinku. Teď to nejde! Kdybych se měla každý den ještě hodinu po škola někde flákat, doma bych byla snad někdě v osm ! Nenávídím školu ve které jsem. To co na ní mám ráda jsou přátelé - ti opravdoví. Ne ten hnus z čeho je moje nová třída. Ti staří, to je vše.

www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Za dva týdny odjedem s Nettie na lyžák - na týden. Co myslíte? Těším se tam? Ani náhodou! Jediné na co se těším je, že si na týden odpočinu od těch idiotů z naší školy. To je ta jediná krásná představa - týden se neučit, učit se jen lyžovat. Ignorovat ty pitomce co tam budou a smát se z holkama na pokoji. Hrát hry, cpát se jídlem, drbat všechny - pohoda. Škola odemně bude daleko - juchů !

www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Přeju si aby se vše změnilo. Snad se to někdy stane. Omlouvám se že poslední dobou to jediné co dělám je že píšu dlouhé, nesmyslné žvásty. Ale když si nedokážu jinak vybít zlost, musím to někdě napsat :-D. Jsem už taková, pokud nemám komu to říct, napíšu to. Takže sorry, já vás nenutím abyste to četli. Jen chci abyste věděli proč na blogu nejsem - ŠKOLA, ŠKOLA ŠKOLA ! Nic víc!

www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Loučím se, na nevím jak dlouhou dobu. Až mi ta svině (škola) dá tu možnost. Asi taky vytáhnu sekeru jako ta čůza co nás učí biologii - začíná válka! :-D ano přesně tak. Sice já jako hloupý člověk - jak ona řekla - si to asi nemůžu dovolit, tak nic. Jdu se dívat na přátelé, co jiného bych mohla dělat :-D!


Nashle v příštím životě - měsíci :-D :)


Doriz

,,milý deníčku,, - Nettie opět v provozu až od 31.1.

19. ledna 2011 v 19:34 nettie - diary
Hezký podvečer přeju. Ani nevím kdy jsem tady byla naposled a ani to nechci zjíštovat. Za všechno může ta hnusná (a v mém případě) růžová budova které se říká škola. Je až nechutné kolik mi zabírá času. Ráno vycházím z domu už o 7 a přijíždím až kolem 4, pak něco sním kouknu na film pro zlepšení nálady a do noci se učím - teda sedím nad sešitem nevnímám okolí čumím do blba ale z učiva nevím nic.
Ale zlepšuje se to.. Pořád mi připadá že ve škole je o něco mín učení..
Dneska jsem měla koncert a lide div se ! Neměla jsem trému !! A ani nevím jak se to stalo... možná proto že jsem pořád kecala s lidma o škole a ani jsem si nevšimla když mě strčili do sálu a já nějak doška ke klavíru a bože ! já si to poprvé v životě užívala a  nehrála jsem proto že jsem musela ale proto že jsem chtěla aby lidi věděli že za něco stojím. Že je alespoň  ňěco v čem jsem dobrá. Teďkom mám pořád před očima malou holčičku která vyklepaná dojde ke klavíru a zvrže co se dá a říkám si co se stalo ? Asi půjdu dál skoumat můj náhly nával sebevědomí. Tak se mějte slibuju že v nejbližší době zas napíšu. Tak zatím

Nettie

PS: Photoshop (budiž pozdravený grafický bože) hodlám zapnout až někdy po vysvědčení. Teď na to fakt nemám čas.

Microsoft - wrr ! xD

16. ledna 2011 v 16:59 | Doriz |  doriz - diary
doriz-NETTIE-graphic.blog.ctz
Brej podvečer! No je pravda, že jsem se zde dlouho neobjevila, ale ještě dva týdny a jsou výza - do prdele :-D! Musím se tomu zasmát. Tento týden byl pohodový ;). Trošku jsem zapracovala a myslím si, že se mi zadařilo :)! Podařilo se mi opravit si Fýzu (díííky Nettie :)) a taky chemii no a snad se mi tento týden podaří opravit matiku :) a budu mít klid. Jo a ještě, zítra píšeme velkej test z počítačů - Word 2007 -  a je to pořádnej masakr! Takže jdu dál pracovat. Ve druhém měsíci jedeme s Nettie na týden na lyžák a pak snad bude více času :-)! Mějte se krááásně :) paaa ♥


DorizMy jdem tam tam xD !

9. ledna 2011 v 20:28 | Doriz |  doriz - diary
doriz-nettie-graphic.blog.cz¨
Tak já to dneska balím a jdu chrápat! Teda né úplně, jen se jdu dívat na TV. Další víkend za náma :( chjooo! Proč není víkend delší? Hodilo by se mi to! Ale tento byl v pohodě. V sobotu jsem byla pryč, a dnešek pohoda doma!

Takže zase někdy se tady objevím, ale nevím kdy :-D! Tak čeeeeeest!!


Doriz

A ještě něco, pro Váááás ! :-D

9. ledna 2011 v 14:27 | Doriz |  doriz - other graphic
No tak jsem udělala ještě jeden druh popisků pro vás. Je to trošku jinej styl :). Snad se vám to bude líbit :-D :) rozměry jsou 300x70 pixelů :)!

www.doriz-nettie-graphic.blog.cz


Pravidlo to samé - pokud je chcete použít, uvěďte zdroj! Jinak vám hlavu utrhnu :-D!


Doriz ♥


PS -  na našem blogu to vypadá jinak páč máme červené pozadí ;) takže si pak dejte zobrazit obrázek a nebo si to stáhněte :)

Je libo něco ?

9. ledna 2011 v 13:29 | Doriz |  doriz - other graphic
Dneska jsem zapla PS, přemýšlela co udělat. Napadlo mě udělat nějaké popisky do menu. To se občas hodí. Je to jednoduche :-D nic extra, to se mi váážně nechtělo :-P! Velikost je 200x50, snad vyhovuje. Možná se tady ještě během dne objevím.. ale zas venku je hezky :-D nechce se mi být tady, no to je jedno... mějte se :-D :)!


www.doriz-nettie-graphic.blog.cz

www.doriz-nettie-graphic.blog.cz

www.doriz-nettie-graphic.blog.cz


Budu moc ráda když to nezkopírujete. Pokud je budete chtít pužít, pojmenujte je prosím naším blogem. A nebo hoďte do menu zdroj! Děkuju :)

Doriz ♥


Milý deníčku - měsíc do výza - situace se komplikuje

4. ledna 2011 v 19:44 | Nettie |  nettie - diary
Nazdar.
Přes svátky tady moc grafiky nebylo a už se asi žádné nedočkáte. Bracha se odstěhoval z domu a vzal sebou i notebook na kterém byl photoshop a k tomu tisíce pracně shaněných brushů, textur a akcí. A já vážně ted nemám čas všechno to zas hledat a dávat na tenhle spomalený komp.
31.1 - datum mé smrti. Ne vlastně mě klepne už před tím. Nepočítám že tenhle měsíc přežiju ve zdraví vlastně že ho vůbec přežiju. A vážně jsem zvědavá jestli se z matiky na střední známkuje i lépe než za 3. Jestli jo tak u mě se to moc často nestává. Už jsem se s tím stejně smířila. Jsem debil takže z matiky budu mít na výzo za 3 + pár dvojek z méně komplikovaných předmětů typu chemie, fizika... Co mě sere nejvíc je že já chápu to co se učímě. Doma mi všechno jde dokonce si říkám že to jsou banality ale ve škole ani rána. Co se dá za měsíc ještě stihnout když jste na to 4 měsíce zvysoka kašlali ? Nic moc... ještě píšeme jednu velkou písemku to je jisté ale ta mi nestačí. Potřebovala bych ještě alespon 3 další známky. No moc růžově to nevypadá. Prominte ale dneska se všechna ironie vypařila takže úplně obyčejný záůis. Zas se někdy ozvu. Jdu psát popis Antigony.

Nettie

School → FUCK ! xD

2. ledna 2011 v 14:51 | Doriz |  doriz - diary
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Zdar!
Jak se Vám vede? Mě se ani neptejte! Zítra je škola → jdu si uříznout hlavu! Bože jak já se do toho blázince netěším - brr! Běhám mi z toho mráz po zádech :-! :-D! Takže já si jdu raději pustit nějakej film, seru na učení :-D! Já mam ještě volno, takže se budeš muset posrat - ty blbá školo! No jinak tento měsíc nebudu nic jinýho dělat jenom se šrotit :( bohužel.. promiňte... ale opravdu musím, jinak mě vlastní rodiče uškrtí. Ikdyž já to udělám dneska sama :-D! Tak se mějte krááásně a zas někdy :-*! Jo a normálně mě Nettie naladila na What The Hell od A. Lavigne :-) dobře tyyy :-)! Díííkes :-P :-)! Tak čeeeest ♥


Doriz

yeye !

1. ledna 2011 v 19:23 | Nettie
Nazdar miláčkové !
Lehká kocovinka po Silvestru ?
Chci vám napsat o mé nové posedlosti. No možná né přímo posedlosti ale je to dost vážné. Zamilovala jsem se. Píšu to na vlastní nebezpečí. Včera Avril Lavigne (kdysi má nejoblíbenější zpěvačka) představila svůj nový singl What The Hell z alba Goodbye Lullaby v nějakém silvestrovském televizním programu. No co říct ? Mám smíšené pocity. Jednak Avril moje punková hvězda s nádhernými vlasy a rockovým oblečením se pomalu ale jistě mění ve starou (to by ještě tak nevadilo) a růžovou lady. Jak má mít člověk radost z songů jako I Always Get What I Want nebo I Can Do Better když si pak poslechne tohle ? Nepočítala všechny yeah a whoooooa abych věděla že tohle je 100% pop. Ale na druhou stranu.. mě to úplně dostalo. Když zapomenu že to zpívá Avril pak si řeknu wow ! to je ale nářez. Energická a sebevědomá bomba z troškou ironie. Já počítám z tím že těch pár vět stačilo k tomu aby na náš dům a konkrétně na můj pokoj dopadla řízená střela od Doriz (které názor jsem už četla a naprosto se s ním ztotožnuju) ale nemohla jsem jinak. Tot vše. Jestli budete mít čas určitě si to poslechněte. Dávám jí sem. To je vše. Tak se mějte

Nettie

In the WINTER time :)

1. ledna 2011 v 18:21 | Doriz |  doriz - diary
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Zdarec Všem!

Jak dopadl váš včerejší Silvestr? U mě pohoda, akorát se mi chce strašně spát :-D :)! No nejdřív jsme večer proseděli společně s rodinou a sousedy, u toho se jedlo, pilo, mluvilo a sledovalo televizi :-D, no o půlnoci jsme si připili že a pak se šlo ven střílet :-D! Vy víte jak to myslím.

No a další rok je zase před náma - do prdele! Doufám že tenhle rok bude klidnej :). No a jinak já se s váma pro dnešek i pro tento týden loučím, zítra budu ještě odpočívat a asi se něco učit do školy (fůůůůj, blééé) a to je asi vše. Teď si jdu udělat něco k večeři, a pustím si film. Vidím to tak na přátelé :-D no a nebo Underworld, ještě jsem to neviděla :-).

Tak nashledanou Všem :-) ♥!


Doriz


PS - tohle nahoře co tam je není žádný grafický výtvor, ale když jsem zapla galerii NIC tam nebylo !!! Nechápu co to má znamenat! Na mém druhém blogu mi galerka normálně jede, a tady nic, jen jsem tam měla "Nový obrázek"! Takže jsem zapla PS do toho hodila jeden obrázek, dala na to akci a rámeček, nic se mi nechce a nic neumím :-D! Jo pardon! No snad se mi ta galerie zpraví :-/!  ZDAR!