Únor 2011

shopping..

26. února 2011 v 20:00
Zdravím.
Dneska jsem byla nakupovat. Výsledek je celkem dobrý - nové džíny a pruhované triko. Zbylo mi víc peněz než jsem plánovala takže myslím že v nejbližší době navštívím proslulý sekáč kde Doriz koupila Conversky za 100 kč..:-)
Další úkol je přežít dva týdny které zbývají do prázdnin. Volno nám začíná 14 března. Myslím že tady celý ten týden ani nepáchnu pač si to chci pořádně užít a trochu si odpočinout. Možná něco přednastavím nebo tak nějak. Příští týden bych měla něco udělat protože už zase (konečně) budu pracovat na funkčním počítači kde PS nenajíždí půl hodiny. Toť vše. Dobrounoc :-)

Nettie

This new avatars ...

25. února 2011 v 19:22 | Doriz |  doriz- avatary
V počítači mám asi už měsíc nadělané icon bases... a pořád nic. Dneska jsem něco podnikla, něco co se mi nelibí, líbí se mi jenom ten třetí avatar :D toď vše, čumte na to - možná se vám udělá špatně :D :P !!!

2 avatars with A.L.

23. února 2011 v 19:39 | Nettie |  nettie - avatary
Je to oranžové, odpudivé a smrdí. Co to je ? Moje dnešní dva avatary s Avril které mi zaraly 5 minut. Končím poradu.
x
Nettie

Frieeeends :))

19. února 2011 v 15:52 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Tak jak to jde ?? U mě pohoda, včera tady byla návštěva, tak jsem se zase přežrala jak prase, jinak celkově škola pohoda. Se všema učitelala se jde domluvit :-D až na naší mrdku třídní :-D! Dala nám včera napsat test s matiky, na kterém byly neskutečné blbosti které se nedaly vypočítat :-D! No to je jedno :). Jinak rozhodla jsem se, že pozastavím svůj blog o Avril a budu se zase věnovat tomuhle blogu. Pokud to ovšem budu stíhat a bude se mi v grafice dařit (hahaha :-D)! Na ten druhý blog se chystám vrátit až někdy koncem března nebo až v dubnu. Ještě nevím....! Tak snad se konečně vzchopím a něco udělám :-D! Takže zatííím ♥ ! Jdu sledovat přátelé a potom asi Příběh žraloka :-D! Myčka cóže? Ach můj bóže!! ČEST!


Doriz ♥


Drama jednoho sobotního večera

12. února 2011 v 19:05 | Nettie |  nettie - diary
Tak už jsem zpátky z lyžáku. Bylo fajn ale některé věci co se staly mě mrzí ikdyž vím že s nimi nemůžu nic udělat. Čas letí a lidé se mění a až teď jsem pochopila jak strašný vliv na tenhle proces mají lidé kterými se obklopujeme.
Jako by tohle nestačilo zas se musím aklimatizovat do pochmurné rodinné nálady která je zrovna teď obzvlášť stresující. Navíc mě začíná bolet hlava a pálit oči což jsou vždy u mě příznaky pomalu ale jistě přilézající chřipky. A do třetice všeho mám v hlavě totální chaos což bych nerada rozebírala protože jsem z toho totálně vyřízená. Víc se mi toho psát nechce. Někdy během týdne se stavím.

Nettie

JEDE SE LYŽOVAT !

6. února 2011 v 9:47
Od 7-11.2 Doriz a Nettie nepřítomné na blogu z důvodu níže uvedených :-)


Nazdar. Chtěla jsem to napsat už včera ale nějak jsem to nestihla. Tento týden jedeme s Doriz na lyžák na Pustevny. Budeme tam od pondělka od rána do pátečního odpoledne. Na blogu nebude nic přibývat. Pokusím se něco fotit takže když přijedeme budou tady fotky..:-) (možná)

Doriz a Nettie