Květen 2011

Název? - Goodbye... :)

14. května 2011 v 13:12 | Doriz
Zrovna jsem si přečetla článek od Nettie, teď alespoň vidíte jak sem hrozná. Psala ten článek ve středu, a já se na to ani nepodívala, teprve až v sobotu odpoledne. Teď alespoň víte jak tento blog zanedbávám a jak mě to už nebaví. Víte, tento blog mi něco dal a něco vzal. Mohla jsem si vyzkoušet jaké to je dělat grafiku. Nikdy jsem v tom něbyla dobrá, ale vždycky jsem to dělala pro radost :). To co mi blog vzal byl asi čas... a teď jsem se konečně dostala z té závislosti na blogu. Taky pomalu končím ze svým druhým blogem o Avril Lavigne. Je to asi proto, protože jsem pořád starší a starší. Už mě nebaví každý den přídávat obrázky atd. to si to přece může každý sám najít ne? Přemýšlela jsem, jak dlouho mi blogaření vydrží, a letos by to vlastně už byly 3 roky. Jsem na to pyšná, jsem pyšná na to, že jsme mohly s Nettie založit tento blog, a že jsem pro vás mohly něco udělat. Jsem ráda že jsem se mohla od Nettie něco naučit, že jsem mohla získat více skušeností s blogem.cz a mohla poznat jiné blogy. Jsem za to všechno vděčná. Mrzí mě že taky opouštím tento blog, ale pořád budu mít vzpomínky na to. Je pravda že mě to mrzí, ale také jsem ráda že už nebudu mysleslet na to, že jsem zase ba blogu týden nic nepřidala. Také jak Nettie psala, raději píšu deník, ráda se vypíšu ze svých problémů, radostí a zážitků. Možná si zase někdy založím blog v tomto stylu - deník. A možná že už se nikdy na blogu.cz neobjevím. To netuším. Chci se s Vámi rozloučit a poděkovat Vám. Chci poděkovat Nettie :) - za to že to tady semnou vydržela :D :) a že jsem se mohla něco naučit. Mějte se krásně a užívejte života :). Sbohem :))

S láskou, Doriz ♥30 second to Mars - CLoser to the edge : tuhle písničku mám moc ráda, a hlsně ten clip :)


Time to say ,,bye,,

11. května 2011 v 20:01
Nazdar.
Nebudeme to prodlužovat a dělat kolem toho zbytečné ofrky na to blog znám už moc dlouho a nebudu se chovat jako malá holka a vymýšlet si zbytečné výmluvy. Pravda je že nemám čas. Nemám čas tady jednou za týden něco napsat natož abych ještě něco zkoušela ve photoshopu. Ptáte se proč jsem s tím vůbec začínala když jsem ještě k ničemu pořádnému nedošla a už to balím ? Tak za prvé byly to jiné časy. Hraní si s obrázky mě bavilo a každodenně jsem chodila na layfor, bethefree a milovala jsem photo-graphic-shoot. Teď na to není čas a navíc mi to nepřipadá užitečné. K čemu mi to kdy bude ? Stejně jako kdysi panenkám a barbínám i grafice jsem odrostla. Místo výše zmiňovaných stránek zajdu radši čas od času na problems.blog.cz což je blog který mi teď opravdu něco říká. Když mám problémy tak radši než na blog (nehodlám lidi otravovat s mými hloupostmi) píšu do denníku. Taky trochu protože tady nemůžu psát úplně všechno. Jsou věci za které se stydím nebo které bych nigdy nepřiznala a nikomu neřekla a věřte mi že jich je hodně. Na povrch sice vypadám jako vyvážený člověk ale každodenní problémy jsou jako pořád těžší kameny které mě táhnou ke dnu.

Měla jsem to tu opravdu moc ráda. Je to blog který mi vydržel nejdýl. Je mi strašně líto to tady všechno nechat a taky se trochu bojím co na to Doriz (moc se omlouvám) ale přijde mi to nelogické chodit sem když už mě to nebaví. To je vše co jsem chtěla napsat.
Žijte v míru
Nettiepromises..

8. května 2011 v 19:55 | nettie
Dobrý podvečer.
Bylo mi líto že je to tu takové opuštěné a tak jsem se rozhodla přispět na blog sprškou mých obvyklých keců v kterých proklínám nedělní večery a pondělní rána. Abych řekla pravdu nějak se ze mě vytratil elán a veškerá chuť do života.Nudí mě všechno na co šáhnu. Nebyla jsem schopná přečíst za sobotu zbytek Macbetha - čili cca 10 stran. Je to krize.

Všechno mě otravuje. Nevím jak budu schopná přežít další tři roky na našem milovaném gymplu když už po jednom roku nemůžu. Za ty tři roky budu zralá na psychiatrii nebo patologii.

Nejhorší je ten hroznej odpor k lidskému druhu který ve mě pomalu ale jistě klíčí už pár měsíců. A to jsem kdysi byvala celkem kamarádská. Teď už na to opravdu nemám čas ale většinou ani náladu. Nakonec se stejně ukáže že každý člověk je v podstatě hovado. Nesnáším lidi. Nevím co se životem.
Budu sebevražedný atentátník

Nettie

Lalalala... :D

1. května 2011 v 19:22 | Doriz |  doriz - diary
Dobrý večer :D!
Ukradla jsem googlu avatar, protože v galerii zase není ani jeden obrázek :D pohoda! Další týden za náma/zanáma (sakra jak se to píše? :D) ...'! Už jen dva měsíce a prázdniny! Joupi jou! Vím že jsem hrozná :( omlouvám se... já to někdy napravím, ale teď vážně nemám čas. Pořád vás jen krmím svýma žvástama...! Snad to přežijete :D! Takže se mějte krásně, zase se někdy ozvu ! Tady máte odemně pusu na prvního máje :-* :D! Čaaao ♥

Doriz