doriz - diary

Lalalala... :D

1. května 2011 v 19:22 | Doriz
Dobrý večer :D!
Ukradla jsem googlu avatar, protože v galerii zase není ani jeden obrázek :D pohoda! Další týden za náma/zanáma (sakra jak se to píše? :D) ...'! Už jen dva měsíce a prázdniny! Joupi jou! Vím že jsem hrozná :( omlouvám se... já to někdy napravím, ale teď vážně nemám čas. Pořád vás jen krmím svýma žvástama...! Snad to přežijete :D! Takže se mějte krásně, zase se někdy ozvu ! Tady máte odemně pusu na prvního máje :-* :D! Čaaao ♥

Doriz

Working day... hm and HE :D :)

23. dubna 2011 v 18:04 | doriz

Konečně je sobota večer :D normálně bych nadávala... ale jsem happy ;) úklidový den skončil. Asi umřu, už skoro ani nevidím na oči :D a to k nám asi ještě příjde návštěva :D fajn, to zvládnu. Dám si nějakou dobrou večeři. Zítra tady taky nebudu. Celý den máme návštěvu tak asi večer (jinak for NEttie: kdybys potom mohla být zítra na skypu ;) jen tak... pokecat :D :) abch tě mohla otravovat). Takže pro všechny lidi co navštěcují blog a taky pro Nettie - HAPPY EASTER :) užíjte si zítřejší den pohody, a pondělí - den magořin :D naštěstí já ráno dostanu pomláskou od táty, potom ho vyhodím z domu (ať zajde k sousedům a příjde až večer) :D zamknu, zalezu do postele a budu spát :D a nebo sledovat nějakej film! Budu naštěstí sama doma... :D :)! Tak to je asi vše. Mějte se krásně - já mizím ♥!

Doriz

PS - ty avatary od nettie jsou na zblbnutí - vrr ! :D :))

Time to say goodbye :)

19. dubna 2011 v 19:26 | Doriz
Sláva! Blog.cz mi konečně dovolil napsat článek :D - děkuju. Jinak název článku je jen název písničky :D toď vše. Dneska když jsem šla se psem ven, jsem poslouchala Time to say goodbye od Simple Plan. Takže dnešek - normální den. 4 hodiny jsme se učili, a potom do divadla. Pohoda. Ještě zítra, a zase 5 dnů volna! Nádhera. Přiblblé velikonoční úklidy jsou za mnou, můžu v klidu odpočívat :)! Dnes už jen plánuju se jít cjvíli koukat na televizi, a potom asi spát. Na zítřek se není co učit. Takže se asi zase někdy během prázdnin ozvu - snad. Nazdárek :D :) !!

Doriz


Nedělní nápad - vražda učitelů ! :D vražda třídnííí !

3. dubna 2011 v 17:57 | Doriz
Mno :D Nettie udělala krásny avatary - mňam :) takže jsem se zamilovala. To víte.. ještě měsíc a bude máááj :D lásky čas. Ale dříve než nastane máj, musím spáchat atentát na učitely! Konkrétně na naší třídní - prasnice! Jo takhle my jí říkáme - fujky fuj. Chce se mi zvracet jen co na ní pomyslím. No a víkend je zase zanáma... sakra (pardón :D skášu od jednýho ke druhýmu :D)! Potřebovala bych tak na tejden až dva volno. Vypnout hlavu a mít klídek. Žádnej škola :D to by byla krááása :D! Dneska mi nějak hráblo.. hm! Zítra mě čeká návštěva u lékaře.. a potom nevím jestlu půjdu do školy... chce se mi i nechce :D chápete to ne.. takže si to ještě rozmyslím.. Jinak tento měsíc máme třídní schůzky :D to zas bude... :D:D! Už aby byl odpornej první ročník za mnou - a krásné 2 měsíce prázdnin předemnou! To je asi vše pro dnešek.... :D... takže si jdu asi udělat večeři... a nebo půjdu ven - co já vím :D! Nashle v příštím životě (v příštím týdnu :D :P) nazdar!

Doriz

This long party :D :)

27. března 2011 v 15:49 | Doriz
Ahojec lidi! Jak to de? Kdo by se neměl hezky v neděli :D ! Do prdele - zítra škola, zabijte mě někdo, né zabijte ty idoty (učitelé a nělteří magoři) z naší školy. To bude lepší. No já byla včera na oslavě, měla jsem se fajn ;) vrátila jsem se až dneska ve 3 hodiny odpoledne :D to jen proto páč to byla oslava sestřenky, tak jsem tam potom přespala, na druhej den ještě přišli naši na oběd a znáte to :D! Takže teď budu asi uklízet, a nebo půjdu ven... je tam vážně hezky..! Takže se mějte krásně - já mizím :D ! Chtěla jsem se jenom ozvat, abyste věděli že ještě žiju. Snad zase někdy udělám nějakou grafiku - nevííím! Tak zdarec ♥, zase někdy :)

Doriz

Hodná Dorizka vám pííše....

13. března 2011 v 20:10 | Doriz
imagebam.com

Ahoj, tak a zase se ozývám jednoho nedělního večera. Konečně mohu napsat. Celý týden jsem byla nemocná - chřipka, no a bylo mi fakt hrozně. Celé dny jsem jenom ležela v posteli, spala, někdy si pustila telku, pila čaj, kašlala a trpěla! Pořád jsem jen měla horečku která nechtěla dolů! No ale včera i dneska jsem už horečku neměla - naštěstí. Už jen kašlu jak tuberák a mám lehkou rýmu... - ten kašel mě za chvíli asi vážně zabije :-D, roztrhá mě to nakousky :-D! To bude psina co? No fajn... takže my máme od zítřka prázdniny... paráda...! Takže co já budu dělat? To co jsem dělala celý tento týden - ležet a spát, co jinýho :-D! Dneska jsem konečně mohla nachvíli ven. Začíná krásné jaro.. tak jsem vyfotila pár kytiček co roste :-D a jednu vám sem dávám :)! Takže já asi cely týden neudělám nic... nevím... jdu si zase lehnout... nechci to zas moc přehánět... mějte se krásně paa ♥


Doriz

Ještě teeeejden!!!!! xD

6. března 2011 v 18:42 | Doriz

NO, já nevím jak vy, ale já (my s Nettie) musíme ještě táden do školy a potom máme nááádhernej týden volna - může být něco krásnějšího? Ano, ano, potom máme jarní prázdniny :-P! Takže vydržet 5 dnů v tom blázinci a je to! Už se tak těším! Budu spát, sledovat přátelé, pak se možná bude konat akce u kamarádky, jednoho večera přepadnu Nettie :-D a budu si užívat volna!! Možná že i podniknu něco na blogu, to nevím. Tak zase za týden! Pá ♥


Doriz

Ta změna příjde, dejte tomu čas!

23. ledna 2011 v 14:55 | Doriz
Já sama si kladu otázku, kdy konečně ucělám něco pro tento blog. Ale nedokážu na to nálezt odpověď. Toho času je tak málo, je to hrůza. Věděla jsem, že střední mi zabere spoustu času, ale pomalu si uvědomuju, že ona mi zabírá všechen čas. Kdysi, jsem měla tolik volného času, že jsem nevěděla co s ním. A teď ?

www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Například tento víkend. Člověk se ani nezamyslí na tom, co by mohl o víkendu dělat a už je neděle večer a já vím, že za několik hodin zase budu muset vstát z postele, a jít tam. Nemám na výběr. Nechápu lidi co jcelej víkend prokalí. Doufám, že se to od příštího pololetí změní. Včera jsem něco pomohla doma, a potom jsem zbytek dne proležela pod peřinou, a sledovala filmy. To jen proto že jsem byla maximálně utahaná! Každý den vstávat v 6 ráno, a být doma až v 5 odpoledne - nepřeju to nikomu. Možná si myslíte že jen fňukám, ale kdysi jsem měla tu možnost ještě po škola někam zajít s přáteli. Například jen na hodinku. Teď to nejde! Kdybych se měla každý den ještě hodinu po škola někde flákat, doma bych byla snad někdě v osm ! Nenávídím školu ve které jsem. To co na ní mám ráda jsou přátelé - ti opravdoví. Ne ten hnus z čeho je moje nová třída. Ti staří, to je vše.

www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Za dva týdny odjedem s Nettie na lyžák - na týden. Co myslíte? Těším se tam? Ani náhodou! Jediné na co se těším je, že si na týden odpočinu od těch idiotů z naší školy. To je ta jediná krásná představa - týden se neučit, učit se jen lyžovat. Ignorovat ty pitomce co tam budou a smát se z holkama na pokoji. Hrát hry, cpát se jídlem, drbat všechny - pohoda. Škola odemně bude daleko - juchů !

www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Přeju si aby se vše změnilo. Snad se to někdy stane. Omlouvám se že poslední dobou to jediné co dělám je že píšu dlouhé, nesmyslné žvásty. Ale když si nedokážu jinak vybít zlost, musím to někdě napsat :-D. Jsem už taková, pokud nemám komu to říct, napíšu to. Takže sorry, já vás nenutím abyste to četli. Jen chci abyste věděli proč na blogu nejsem - ŠKOLA, ŠKOLA ŠKOLA ! Nic víc!

www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Loučím se, na nevím jak dlouhou dobu. Až mi ta svině (škola) dá tu možnost. Asi taky vytáhnu sekeru jako ta čůza co nás učí biologii - začíná válka! :-D ano přesně tak. Sice já jako hloupý člověk - jak ona řekla - si to asi nemůžu dovolit, tak nic. Jdu se dívat na přátelé, co jiného bych mohla dělat :-D!


Nashle v příštím životě - měsíci :-D :)


Doriz

Microsoft - wrr ! xD

16. ledna 2011 v 16:59 | Doriz
doriz-NETTIE-graphic.blog.ctz
Brej podvečer! No je pravda, že jsem se zde dlouho neobjevila, ale ještě dva týdny a jsou výza - do prdele :-D! Musím se tomu zasmát. Tento týden byl pohodový ;). Trošku jsem zapracovala a myslím si, že se mi zadařilo :)! Podařilo se mi opravit si Fýzu (díííky Nettie :)) a taky chemii no a snad se mi tento týden podaří opravit matiku :) a budu mít klid. Jo a ještě, zítra píšeme velkej test z počítačů - Word 2007 -  a je to pořádnej masakr! Takže jdu dál pracovat. Ve druhém měsíci jedeme s Nettie na týden na lyžák a pak snad bude více času :-)! Mějte se krááásně :) paaa ♥


Doriz


My jdem tam tam xD !

9. ledna 2011 v 20:28 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz¨
Tak já to dneska balím a jdu chrápat! Teda né úplně, jen se jdu dívat na TV. Další víkend za náma :( chjooo! Proč není víkend delší? Hodilo by se mi to! Ale tento byl v pohodě. V sobotu jsem byla pryč, a dnešek pohoda doma!

Takže zase někdy se tady objevím, ale nevím kdy :-D! Tak čeeeeeest!!


Doriz

School → FUCK ! xD

2. ledna 2011 v 14:51 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Zdar!
Jak se Vám vede? Mě se ani neptejte! Zítra je škola → jdu si uříznout hlavu! Bože jak já se do toho blázince netěším - brr! Běhám mi z toho mráz po zádech :-! :-D! Takže já si jdu raději pustit nějakej film, seru na učení :-D! Já mam ještě volno, takže se budeš muset posrat - ty blbá školo! No jinak tento měsíc nebudu nic jinýho dělat jenom se šrotit :( bohužel.. promiňte... ale opravdu musím, jinak mě vlastní rodiče uškrtí. Ikdyž já to udělám dneska sama :-D! Tak se mějte krááásně a zas někdy :-*! Jo a normálně mě Nettie naladila na What The Hell od A. Lavigne :-) dobře tyyy :-)! Díííkes :-P :-)! Tak čeeeest ♥


Doriz

In the WINTER time :)

1. ledna 2011 v 18:21 | Doriz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Zdarec Všem!

Jak dopadl váš včerejší Silvestr? U mě pohoda, akorát se mi chce strašně spát :-D :)! No nejdřív jsme večer proseděli společně s rodinou a sousedy, u toho se jedlo, pilo, mluvilo a sledovalo televizi :-D, no o půlnoci jsme si připili že a pak se šlo ven střílet :-D! Vy víte jak to myslím.

No a další rok je zase před náma - do prdele! Doufám že tenhle rok bude klidnej :). No a jinak já se s váma pro dnešek i pro tento týden loučím, zítra budu ještě odpočívat a asi se něco učit do školy (fůůůůj, blééé) a to je asi vše. Teď si jdu udělat něco k večeři, a pustím si film. Vidím to tak na přátelé :-D no a nebo Underworld, ještě jsem to neviděla :-).

Tak nashledanou Všem :-) ♥!


Doriz


PS - tohle nahoře co tam je není žádný grafický výtvor, ale když jsem zapla galerii NIC tam nebylo !!! Nechápu co to má znamenat! Na mém druhém blogu mi galerka normálně jede, a tady nic, jen jsem tam měla "Nový obrázek"! Takže jsem zapla PS do toho hodila jeden obrázek, dala na to akci a rámeček, nic se mi nechce a nic neumím :-D! Jo pardon! No snad se mi ta galerie zpraví :-/!  ZDAR!

PF 2011

30. prosince 2010 v 19:51 | Doriz
doriz-nettie-graphic
Takže moooooc chválím dnešní grafiku od Nettie :-) opravdu krása!

No a taky bych vám chtěla napsat, abyste si zítra užili Silvestra a hodně štěstí, zdraví, a úspěchů v Novém Roce 2011!

Já se tady neobjevím asi až do konce týdna, ne žebych tady snad teď byla, ale zítra moc času nebude, v sobotu asi budu spát, a v neděli se psychicky chystat do školy :-D :-). Takže Vám to píšu už dneska :-). No potom nastane zase škola, a to já se budu muset učit, protože už jenom měsíc a bude vysvědčení, do prdele :-D

Jinak jsem dneska skoušela něco udělat, mám to rozdělaný a nevím kdy to dodělám. Teď se mi vážně nechce. Jdu se koukat na Mrazíka a potom jsem si stáhla Underworld. Tak se mějte krásně :)!


No a pro Nettie taky - HAPPY NEW YEAR zlato ♥ !!!Doriz

Tralala :)

25. prosince 2010 v 18:35 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Zdarec přátelé :)!

Jak se Vám dneska vede? Tak jak po včerejšku? Já bezvadně :-D :-)! Dostala jsem bezvadné dárky, to opravdu ;-)! No a co vy? Jinak dneska jsme celej den byli u známých :-D takže tak, a celej den jsme hrály se sestřenkama Poker :-D veliká zábava. Já se teď jdu dívat na nějakej film, sorry jsem přežraná jak prase :-D! No zítra nevím co se bude dít, možná konečně něco udělám :-D, potom v pondělí zase nic :-D teda jako že budu doma no :-D a 28 prosince má ke mě přijít Nettie a ještě jedná kámoška, to zas bude :-D! Se těšíííím :-)! Takže mě tady čekejte až 29 :-D :-)! Tak se mějte krásně lidi, kdybych neměla co teď dělat :-D tak možná něco udělám :-)! Pá ♥


Doriz

Merry X-Mass

24. prosince 2010 v 13:22 | Doriz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Tak Vám všem přeju krásné Vánoce!


Koukám že Nettie udělala nový design! Je nádherný :-)! Děkuju :-)! Takže ještě jednou všechno nej, hodně štěstí, zdrav, atd. :-D! Takže se mějte :)

Doriz ♥

Ta krásná zima a ta hnusná škola :-D !

28. listopadu 2010 v 17:55 | Doriz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Zdravím, zdravím, zdravím!

Jak to jde? Jo u mě pohoda :-D taková ta předvánoční. Dneska jsem se byla s famíljou :-D podívat do Tesca, je tam mnoho krásnejch vánočních ozdůbek :-D, jsem dneska nějaká pošahaná :-D! Heh zítra zase škola, no ale už jen chvilku a budou Výýýnoce! Mankote já se tak těším xD to je drsný! Co vy ? Těšíte se? No budou prázdniny takže se vyseru na školu :-D a možná i udělám nějakou tu grafičku že? No a když ne, tak alespoň moje diary! Třeste se :-D! No takže se jdu ponořit do vany a potom asi sednu k PC, a pokud bude Nettie na skypu ;) tak jí zavolám :-D haha :-P :-D!
Jo já se jdu raději umejt :-D abych zase nemlela kraviny :-D to dělá ta posraná matika :-D

ČEEEEEEEEEEEST :-*


Doriz

V*serte se mi na hlavu :-D !

20. listopadu 2010 v 16:05 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Pardon, že tady musely padnout tý sprostý slova, ale mám zas nějak bojovou náladu. Pořád všude čtu že lidi vyrazili na Harryho Pottera, a já sedím doma. Na tenhle díl jsem se těšila nejvíc, a teď se dozvím že na to nepůjdu. Jo vždyť v pohodě. Je jedno že se mi vlastí sestra vysere na hlavu. Mám tam už tolik hoven, že si dalších ani nevšimnu. Takže si jdu udělat mega jídlo, a přežeru se jako prase. Když u se mám mít špatně, ať mám alespoň plnej žaludek. Klidně ať je ze mně ještě větší, tlusté prase než teď :-D! No nadobro mi oešel mozek :-D to se hold stáva, a víte co za to může? Střední !!!!!!! :-D nenávidím to tam :-/ ! Takže se všichni poserte z toho že jste viděli Harryho Pottera 7 :-D! Jo jsem zlá mrcha, bohužel :-D! Jdu raději dělat jiný věci → přátelé :-D! Nazdar!


Doriz

Díra do hlavy xD !

13. listopadu 2010 v 16:29 | Doriz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Brej den ! Četla jsem článek Nettie, a asi se k tomu přidám. Jo pravda, 18 listopadu máme třídní schůzky. Chodím po domě, a přeju si aby mi ve čtvrtek ráno rodiče oznámili, že nakonec nepůjdou. Ale to by se musel stát nějakej zázrak. Jsem na tom bídně :-D. Propadám z matiky, fyziky a dokonce i s informatiky. No bezva! Myslím si, že mě mojí rodiče uškrtí, ukamenují, ukřižují,... no všechno možný! Bude zázrak když to přežiju. Hm, ani nevám jestli mě to potěší když přežiju. Možná by bylo lepší se už sama někam zahrabat, a čekat až si mě na kousíčky rozeberou červi. Hezká představa, no ne? Tak se tedy mějte :-D! Jo mějte se krásně, já se taky budu snažit :-D! Páápa :-* xD

Doriz

Et puis à ne pas boire :-D !!

30. října 2010 v 12:40 | Doriz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
(Pardón, nějak mi jebe :-D proto ten francouzský nápis :-D)

No chjoo! Jak já to ale zanedbávám.. jdem to ale mrcha zlá! Vím, asi mě nenávidíte. Úplně jsem se tady na to vykašlala :-(! Chjo! Je mi to líto. Ale to ta škola! Když vás ve škole všechno nasere, pak už nemám náladu doma něco dělat :-! !! Vždycky stačí jen jedna hodina, a máte v prdeli celej den! Děs a hrůůůza! Teď byly podzimní prázdniny, a já zase nic neudělala! A to už je dneska sobota! Proboha! Už jen zítra a zase do školy! Vrrr! Včera jsme měli školní akce (bažantovka). Pořád cítím v hlavě chlast :-D! To bude tím že jsem spala strašně krátko! Chce se mi totáálně spát :-D! A to teprve musím uklidit celej dům! Zítra se zde určutě neobjevím! Už v devět jdem celá famíílije do kostela, a potom máme oslavu! Haha :-D! Takže soooory :(! No a pak nastává týden mučení! Do prdele! Ještě že jsem tak nějak mimo z toho včerejška, jinak bych už ležela někde zakopaná v zemi!

Takže soráč za chyby, a za slova která nejsou česky :-D ale nějak se na to nedokážu soustředit! Tak se mějte kráááásně :-D a nepijte! Škodí to zdraví :-D!!

Čeeeeeest :-* :-D


Doriz ♥

Přišel Alík.. xD!

9. října 2010 v 15:33 | Doriz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Hm...! No jak tak na to koukám, pěkne na to kašlu :-(! Chjo, ta škola je hrozná! Ona mě okrádá o všechen čas! Sedím tam každej den minimálně 8 hodin, a pak se doma musím učit! Já tu školu nenávidím! Uuua! :-D Takže dneska, když douklízím (no to zas je :-/ ségra nepřijela na víkend domů, máma je nemocná, a já zas musím doma uklízet...) takže večer bych mohla něco udělat... ale nevím. Všechno záleží od mé nálady :-/ :-D která je teď na HOVNO xD! Tak čus!

Doriz

This beautiful autumn :)

3. října 2010 v 20:14 | Doriz
www.avril-lavigne-ad.blog.cz
Ahoj všem! Jak se vám vede? U mě to jde :-)! Škoda že je zase zítra škola :(. Ale co, alespoň že je venku nádherná podzim! Musím myslet, že za 5  dnů budou zase dva dny volna. To je krása, dva dny doma, v teplíčku s rodinou :-D! Poslední dobou jsem taky nějak závisla na domově a na rodině. Ale co, jsem za to ráda :-)! Takže se mějte, tento týden odemne nic moc nečekejte :( pardón ale nemám čas :-(! Zase o víkendu! Nashledanou ♥

Doriz

Nechci rady xD

2. října 2010 v 11:08 | Doriz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Wrr! Člověk se snaží, píše, zdraví atd, a stejně je mu to k ničemu! :-D jsem zlá! Opravdu! Nasrala mě jedna holka z blogu, na mém druhém blogu! Wrr! Co si myslí? Celý prázdniny se ani neukázala na blogu, a pak mi píše že k ní nechodím? Kdysi jsem jí pomohla se vyhrabat s té její sračky co měla na blogu, a takhle se mi odvděčí! No toto....jojo, každej dostane jednou pořádně přez hubu. Já vím! Jinak, já dneska musím uklízet atd. Takže se zde možná objevím až večer...! Sorry ale nasralo mě to. Tak čus!

Doriz

Fuuuj :-D škola

28. září 2010 v 18:32 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Jsem s těch avatarů upe paf!
No jinak, zítra zase škola! Fuuuj! :-D zítra tady nebudu určitě. Budu se učit na písemku do chemie :(. Takže asi až o víkendu! Mějte se, a užívejte zbytek týdne!

Doriz ♥

PS: for Nettie: prosím pokud tu ještě dneska budeš, prosím moc nezapomni zítra můj sešit do chemie :) díky, ty ostatní si klidně ještě nech ;)

A je to tam xD :)

26. září 2010 v 21:28 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Tak a dneska jsem vás chtěla potěšit designem :-D! Jebe mi ? :-D jo ano! No ani se na to prosím nedívejte. Z počátku se mi to pááčilo xD a teď je to hrůza :-D já vím. No dneska se vrací Nettie (joupíí xD konečně) zase si pustím hubu na špacýr xD! Už mi to chybělo xD! A další věc, zítra jsem doma xD hehe, takže budu celej den u PC :-D asi... no a úterý taky volný ;)! No jdu se koukat na TV nebo na nějakej film :-D! Páááčko ♥

Doriz

Tiiiime tooo xD saaay goodbyeee :-D

25. září 2010 v 13:00 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Hehe xD nevšímejte si mě :-D to dělá ten úklid. No já slibovala včera, že tu budu :-D ale nic no... sooory! Dneska to napravím (snad xD)! Takže se mějte kráááásně xD! Páčko milááčkové :-**

doriz

Brej den xD

24. září 2010 v 16:02 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Po uplně bezvadném dni ve škole, že ano :-D a po dvou hodinách ve vlaku xD jsem doma! JABADABAdůůů! :-D a víkend před náma :)! Takže ;) Nettie je v Polsku, a já jdu ven :-D myslím si, že mě pochopíte,..venku je hezky.. a já nechci být na PC! Budu tady večer :) majte sa :-D paaa :-*

Doriz

Sweeeeet! xD

18. září 2010 v 19:58 | Doriz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
No a jsem tady zase!

Dneska jsem docela mákla xD! Uklidila jsem celej barák a pak jsem ještě pomáhala venku :), no a to je vše. Jsem dost KO. Možná že ještě něco podniknu v PS, ale nic neslibuju. No a jinak nevím, jestli zítra někam pojedu :(. Rodiče zaš kecaj že se jim nechce a bla, bla. No jako vždycky že...! Chjoo :( takže asi zase přesedím celou neděli u PC. Mohli jsme jít k tetě, ale to se taky našim nechce. No bohužel :( :-D! Tak se mějte. Asi si dám přátelé... jo, to udělám! :))

Doriz

Could you love me? xD

18. září 2010 v 10:02 | Doriz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
HAJ, HI, HELLOU! :-D

No lidičky, dnešek je pro mně opravdu výýýýýznamnýýý den! :-D proč?
Pomocí nějakejch kejklů mám v počítači, Adobe Photoshop!
HAHA! Jak jsem to dokázala? Neřeknu xD! Ještě byste mě udali! Tcc!
No jsem štastná jako blecha :-D to mi věřte, už nebudu muset přendávat jedný počitačový sňůrky do jiného PC :-D!
Prozatím všechno jede!
Joupííí!
Takže teď pilně sledovat výtvory Nettie, a učit se, učit se, učit !!
Jdu se vrhnout na úklid :-D, tak asi k večeru! :-)

Doriz

Hovno, je hovno pije... ehm!

17. září 2010 v 20:20 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Heh, takže dneska sme byli se školou v kině :-D no, na dva filmy. Jeden polskej (páč jsme polská škola :-D) a českej. Ten polskej "Zero" no, mě se to nelíbilo. Bylo to takové porno, ale hezky moderní :). Ale jinak se mi to opravdu nelíbilo. Český film "Tři sezóny v pekle" možná to někdo už vuděl, bylo to decela v klidu. Ale taky kravina :-D. No takže asi tak :)! Jdu si stáhnout písně co sem dala Nettie :)! Sice nevím jak se to jmenuje :-D ale já to nějak vyčmuchám! A když ne, tak hold prd :-D! Počkám až dorazí Nettie :-)! No a jinak, o víkendu mě nečekejte. Ségre zítra odjíždí na koleje, a já budu muset drhnou celej barák. A v neděli možná jedem do Ostravy, shopping :-D takže se ozvu :-)! Doboru noc!

Doriz

A já, taková zlá mrcha! xD

12. září 2010 v 13:32 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
No je to pravda pravdoucí! Jsem neskutečná mrcha! Ani nevíte jaká :-D! Vůbec se na mě ani nedívejte! To víte, když vám někdo z rodiny vynadá, a blá blá, jste pak ta kráva pitomá, co všem dělá naschvály! Brr! Takže já půjdu radši někam do lesa. Do své zlé říše. No jo, vyhul Dasrey! A nebo bych se měla učit? :-D haha, ne! :-D
No sbohem :-D. Teď se zde neukážu. Nashle!

Doriz

She thinks about him...hm...:))

10. září 2010 v 21:18 | Doriz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Dobrý večer Všem :-)!

Jsem  ráda, že jsem se zase konečně dostala k PC a mlžu Vám napsat. Škola je chaotická, a to asi proto, že jsem v nové škole. Musím si na všechno teprve zvyknout. Tento týden byl ještě pohodový, učitelé nám dali pokoj se zkoušením, ale od příštího týdne to už půjde natvrdo. Bohužel. A já vím, že budu mít ještě míň časi než teď. Takže se k PC dostanu asi jen o víkendech. Je mi to moc líto, ale jinak to nejde. Z domova odcházím v 6 ráno, a vracím se v 5 odpoledne. A to opravdu nemám náladu, ani energii na nějaké tvoření. Promiňte mi to. A ke všemu, Photoshop mám na jiném PC, a přendávat každej den šnůrky z jednoho počítače do druhýho, to je pro mě až moc náročné. Takže budu doufat že to pochopíte, a nebudete se na mě zlobit. A vlastně, moje grafika je Vám ukradená, takže co... :). To by asi bylo na dnešek vše. Obrázek který je nad textem není žádný výtvor. Jen obrázek co jsem měla v PC, trošku ho oživila barvami, a přidala nápis našeho blogu. Stačí. Takže na dnešek Améén. Doborou noc :-*


Doriz ♥


11.09.2010 - 17:33

Dneska jsem koukla na Top List - 9400 :-) děkujeme!!
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz

F_____g Weather ! xD

4. září 2010 v 18:40 | Doriz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Brr :-D! Dneska jsem měla s rodiči jít pryč... ale počasí mě donutilo zůstat! No je tam opavdu hnusně, a zima! Hlavně zima...! Nesnáším takové počasí...! No... zítra zase neděle... a po neděli škola... sááákra :-D! Možná se zde obvjevím zítra...nevím! Tak zdar! :-)


Vaše Doriz ♥

I found this time :))

2. září 2010 v 16:43 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Ahoooj :)!
Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych vám napsala. Včera jsem byla, tak nějak mrtvá :-D! No včerejšek byl v pohodě, vlastně i dnešek. Dneska jsme měli ve škole křest, jelikož jsme v 1 ročníku - bažanti :). No bylo to v pohodě. Obličej od pasty, celá mokrá, v břichu zrní, no a další blbosti :-D, jo a dobrý trapas před celou školou :-D! Ale alespoň jsem nebyla jediná :-D haha! Takže od zítřka už pohoda :), snad :-D! No takže, to asi vše, o víkendu se chytnu nějaké grafiky :)! PA :-*

Doriz


!!! Prosila bych naše affs aby se zapsala do TOHOTO článku, pokud chtějí být nadále naše SB. Prozatím se nazapsal nikdo. Děkuju !!!

It´s probably my problem :))

31. srpna 2010 v 16:04 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Už jsem Vás dlouho neobtěžovala svýma žvástama xD! Tak teď se mlžete kochat xD :-)! Jak už všichni víte, a bohužel je to pravda xD dneska je poslední den prázdnin! Omg! Títra zase škola...děs! Jinak, na to že je poslední den prázdnin, hm... opravdu hezké počasí viďte? Já nad ním žasnu už od rána, a tak má bejt i zítra. Super. Vůbec netuším co si vezmu na sebe. Nevím proč to zde píšu xD možná žebyste mi něco poradilo. Většinu svýho oblečení mám špinavé, a nebo se mi to jen válí někde v pokoji na zemi, a nechce se mi to uklidit, takže je na tom hromada prachu a velice to zapáchá. Ne. To byl ŽERT :))! Přemýšlím jestli si zítra nevemu nějaký sandály a nebo žabky. Vlou-vlou (což znamená: naberete vodu a hned zase vyjilete) dobrej spůsob ne? No ale co bude po tom až začne škola. Každej nás (prvňáky) straší že hned nazačátku budou písemky a tak. Je to možný, ale kdo ví. Takže pokud by ty písemky opravdu byly, nevím jesli tu budu tak často. A když ne, tak se posnažím tu být co nejčastěji to půjde :))! No a jinak, bohužel teď do školy budu jezdit vlakem, takže když půjdu z nádraží domů, je to skoro 30 minut (podle mýho tempa xD) takže zase než se dostanu domů a tak. No doufám že vše bude OK (budu se snažit). Hlavně se snažím přesvědčit mýho tátu aby odnesl můj PC za jeho známym a on by mi ho vyčistil, takže potom bych si zde mohla v pohodě nainstalovat Adobe Photoshop. Teď ho mám, ale mám ho na jiném PC :-D! No já se už pro dnešek loučím. Chci ještě číst Rozbřesk, a pak si asi ještě zahraju The Sims 2, a dám si koupel. No a pak hurá k TV a do postýlky! Zítra se tu asi ukážu :-). To nevím.


Doriz ♥

Time´s up! :-)

27. srpna 2010 v 17:55 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Zdravím, zdravím, zdravím :-)!

Jak se Vám vede? U mě dobrý, až na to že už je 27 srpna :(! Nee, já nechci do školy. No chci se omluvit, ale do konce prázdnin se zde už neukážu. Beru si volno. Promiňte, ale jak vás znám, vy to pochopíte xD :)! Jinak v pondělí už asi budu muset jít vrátit ''Rozbřesk'' takže to chci dočíst :) (jééééžiš já tu knížku tak miluju :-D :)) a k tomu všemu zase pracuju na blogu o Twilight :-D jsem pošahaná xD !! Takže se mějte! Uvidíme se 1 září :)! Jinak ať ten 1 den ve škole přežijete xD :)!


Vaše Doriz ♥

We are here :-D :)

26. srpna 2010 v 18:45 | DORIZ
doriz-nettie-graphic.blog.czNo tak už jsme s NEttie doma! Měly sme se beeeeeeeeeeeezvadně!! :-D opravdu! ♥ takže dííky :) Jdu si dát večeři a sprchu. Sorry jsem úplně KO :-D :-)

Doriz

When we die, we die together :)

24. srpna 2010 v 17:58 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Sorry xD zase na MTV byla ta píseň co je pro Eclipse! Dneska jsem makala :( musela jsem uklidit celej dům a blá blá, teď jsem KO. Jdu si dát večeři a potom TV. Odemne už nic nečekejte. Jinak ja psala Nettie, zítra se jde pryč :), takže ve čtvrtek :-) ! Pá ♥

Doriz

A zazubím se xD :)

23. srpna 2010 v 22:46 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
• Dneska jsme s Nettie navštívily naše milované město ''Jablunkov'' :-D no a jinak,.. omlouvám se že jsem se zde večer už neobjevila (včera) ale přemohl mě záchvat dusení (Brrr :-/) hnus! Teď už jdu spát! Asi zítra! Pác a pusu ♥

Doriz

Zdravím všechny :)

22. srpna 2010 v 12:13 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Tak a jsem doma :)! No ale dneska udělám asi něco až večer, ještě nevím :)! Promiňte ale jsem strašně ospalá xD a ke všemu psala jsem Nettie, takže možná dneska jdu pryč, a pak chci určitě číst, asi Rozbřesk protože ho musím co nejdřív vrátit :) takže večer? Díky ♥

Doriz

Pozdrav ze země OSS! Tcc!

19. srpna 2010 v 14:58 | Doriz
doriz-NETTIE-graphic.blog.cz
• Vzala jsem si signaturu Nettie, jelikož jsem se do té signatury zamilovala, a nebo to bude ten motýlek? Asi ano! Mám pro vás trošku info (haha)! Za půl hodiny jdu pryč, mno z našima a ze sousedama jdem na houby, a pak asi budeme opékat páračky (mňam) no, rozhodla jsem se, že když se vrátíme tak si asi zapnu PS a něco udělám (ale nic neslibuju)! Je možné že dnešek vůbec nepřežiju! No a jinak! Dne 24 až 25 srpna, já a Nettie vyrážíme do světa Hollywoodu :-D! Né dělám si srandu xD jen navštívíme naši kamarádku a tam si uděláma filmový maraton, a bezvadně pokecáme a zahrajeme hry! Jéééžiš maryja! Já se tam tak těším!!! Aaaa už aby to bylo!!!!!!! Prosíííím! Takže pochopíte to že zde nebudeme! Děkuju :-D! A dál, je možné že v sobotu a v neděli zase zde nebudu, páč psala sestřenka jestli bych se k ní nestavila, tak asi půjdu no, a celkově si beru tak trošičku do konce prázdnin volno. Přece jen, už jsou jenom 2 týdny, takže si myslím že to pochopíte! Normálně budu na blogu ale občaqs se stane že ne :)! To taky děkuju za pochopení! No a toď asi vše :) já se jdu převlíct, a pak vyrážíme na houuuby! Páčko ♥ Miluju vás


Doriz

Bylbý blog.cz :-D

17. srpna 2010 v 19:33 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Už zase mi nějak blbne blog.cz! Když zapnu náš blog tak mi to najede, ale nezobrazuji se mi žádné obrázky! Tcc! no nevím snad se to spraví :)! Jinak dnešek byl možná o něco lepší den než ty jiné dny! Ehm, z ségrou jsme zašly do obchodu, ale nic se mi tam nějak nelíbilo xD mno vznikl z toho jenom opasek :-D! Dneska už PS zapínat nebudu, nechce se mi. Omlouvám se...! Tak se mějte. Ahoj ♥

Doriz

PS- pro Nettie -  plís kdyby jsi náhodou byla třebas na ICQ dej vědět, ehm chci tě zase otravovat :-D teda pokud nemáš například zítra čas, jen tak na chvíli se sejít někde.. pokecat :) díky :)

Rodinná akce ! OMG! :)

15. srpna 2010 v 19:34 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
No čtu že Nettie byla nakupovat! Asi jí přetrhnu :-P ! Jinak, dneska jsme měli rodinnou akci. Bylo bezvadně :-D jako vždycky, ehm! Ty naše rodinné akce mě jednou opravdu zabijou ! :-D děs! Jsem přežraná jak prase! Konečně nepocituju hlad! Juchůů :-D! Ale stejně si jdu pro něco sladkýho, a pak si pustím nějaký film :) sorry ale nic jinýho se mi nechce! Jsem KO! Jo, a byla u vás dneska dopoledne taky taková bouřka? :-D u nás to byla hrůza ! :-D tma jak v p*deli :-P! Tak pa ♥

Doriz

Ehm, sorry :)

14. srpna 2010 v 21:22 | Doriz
www.doriz-nettie-graphic.blog.cz
Omlouvám se, že jsem zde dneska nic ne přidala, ale něměla jsem nějak čas a ani se mi moc nechtělo. Zítra jdeme pryč, takže tady asi zase nebudu :(, moc se omlouvám! Tak se mějte! Pa ♥


Doriz

Spáánek xD :)

14. srpna 2010 v 10:05 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
No! Konečně pořádný spánek xD ! Včera jsem zalehla asi v půl 11 (musela jsem ještě krájet houby :)) no a dneska jsem se probudila náádherně vyspaná a plná energie! Ke všemu venku je hezky, nevím jak u vás, ale u nás byla v noci děsná bouřka! A vííítr! :-) takže já jdu něco sníst (už ani nemám takovej hlad xD :)) a pak asi sednu k PC, nevím ještě :)

Doriz


Tady fotka našich hub :)

imagebam.com

Pozdravím a jdu :)

13. srpna 2010 v 20:56 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Jen chci pozdravit a jdu pryč! Za prvé musím ještě něco udělat a jinak je mi špatně. Poslední dobou mám pocit jako kdybych měla něco z vlastním tělěm... podle některých článků na netu to může být porucha metabolismu... jelikož poslední dobou spím míň a míň a což spůsobuje to že pořád jím !! CHJO ! Už zase cítím hlad :-( ! Dneska půjdu asi opravdu spát v 9 ! Jelikož každý den chodím spát klidně i ve 2 ... a vstávám v 8 :-( ! Tak ahoj ♥


Doriz

He is lying on my tabble! xD

12. srpna 2010 v 10:19 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Miluju svou ségru a miluju tyhle avatary od Nettie! Heh! Ségra mi dneska přivezla Pottra 7! No sakra právě dnes když já včera začala číst rozbřesk! :-D ale co, už vím jak to bude! Rozbřesk budu číst přes den, a HP večer a v noci! Jinak včera když u mě byla má milovaná (Nettiee :-P) tak mi toho spoustu ukáázala, a já dneska budu jen a jen tvořit! Miluju vás :-D :-*

Doriz

Je na čase to změnit xD :-)

11. srpna 2010 v 20:07 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Dneska u mě byla Nettie a ukázala mi nějaké své kejkle :-D! No a já pak seděla u PC a něco patlala :)! Nakonec jsem ale PS vypla a zapla jsem z5 svůj normální PC xD a skoušela jsem z něho smazat PS který ale nejede. A nějak se mi to podařilo :-D (si alespoň myslím)! No tak snad mi tu půjde nainstalovat PS a pojede :-D :)! Zatím


Doriz

Malováání xD !

10. srpna 2010 v 17:43 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Zdarec lidi xD! Jak se máte ? Já dobrý ale asi za chvíli padnu xD! No ze ségrou jsme dneska zase natíraly plot xD ale byl strašný hyc takže jsme to už zabalily, dáme si večeři kouknem se na M*A*S*H a pak se asi odeberu k PS a něco udělám :). Mám na to náladu ;-)! No a když se mi nebude dařit, tak HP to jistí :-D! Děkuju Nettie že udělala ty pravidla :) a já doufám že je budete dodržovat :)! Pa

Doriz ♥

A je to BYE :)

9. srpna 2010 v 20:57 | Doriz
doriz-nettie-graphic.blog.cz
Lidičky tak já se pro dnešek loučím! Dnes jsem udělala dvě sady avatarů ze kterých jsem maximálně spokojená :) zítra asi budu pokračovat :)! Tak pa ♥

Vaše Doriz :)

Nejlepší akce ! :)

8. srpna 2010 v 9:09 | Doriz
doriz-nettie-graphic
Lidičky včerejšek  (i dnešek xD) byl naprosto dokonalý! Děkuju moc Nettie :) ! Vážně bezvadně :) ... ještě se mi drobááátko motá hlava xD omlouvám se ale asi dneska nic neudělám... jdu ještě hajat xD tak pa ♥


Doriz
 
 

Reklama